Kocwin - całoroczne domki w gorach – tanio.

Adres: Świętej Anny 103
  34-441 Niedzica
Telefon: +48 18 2627188
Adres strony: www.wynajemmagiera.orangespace.pl
Ilość miejsc: 24


Kacwin to spiska wioska położona pomiędzy Niedzicą a granicą Polsko-Słowacką w bardzo atrakcyjnym turystycznie regionie, Kacwin nie posiada drogi przelotowej dlatego jest ceniony za cisze i spokoj to wysmienita baza wypadowa w Pieniny, Podhale, Gorce, Spisz, Beskid Sądecki i Tatry. Region jest również atrakcyjnym miejscem dla AMATOROW BIALEGO SZALENSTWA, jest coraz więcej ośrodków narciarskich z profesjonalnie przygotowanymi trasami zjazdowymi i biegowymi. Największe z nich to KOMPLEKS NARCIARSKI NA GORZE WŻAR W KLUSZKOWCACH(15 km), POLANA SOSNY W NIEDZICY (3km), PALENICAI SZFRANOWKA W SZCZAWNICY (18 km) oraz KOTELNICA W BIAŁCE TATRZANSKIEJ (15km), JURGOW(18 km) i wiele tanich wyciągów na SŁOWACJI (5km - 20km), w obrębie 15 km znajduje się 10 WYCIAGOW NARCIARSKICH zarówno na Słowacji jak i w Polsce.

Posiadamy PIĘĆ CAŁOROCZNYCH DOMKÓW i DOM WYPOCZYNKOWY do wyłącznej dyspozycji gości (domki są nowe najstarszy domek ma 5 lat) w domkach mamy 66 miejsc noclegowych, po 14 osób w każdym) i DOM WYPOCZYNKOWY (20-24 miejsca noclegowe) z DOMKÓW jest przepiękny widok na TATRY. W DOMU WYPOCZYNKOWYM mamy od 20 do 24 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami lub łazienkami na korytarzu. Istnieje możliwość wykupienia posiłków (obiad-obiadokolacja 14 zł) produkty z własnego gospodarstwa. W obiekcie jest centralne ogrzewanie, kuchnia z pełnym wyposażeniem, salon i 6 łazienek. Na podwórku jest parking dla samochodów, miejsce do grillowania, boisko do siatki. W domku mamy od 10-14 miejsc noclegowych w pokojach (2 pokoje 2 osobowe, 1 pokój 3 osobowy, 2 poje 4 osobowe, część pokoi z łazienkami) salon z kominkiem, kuchnia pełnym wyposażeniem i 3 łazienki. DOMKI SĄ OGRZEWANE ZAPRASZAMY NA ZIMOWY WYPAD W GORY NA FERIE , WEEKENDY, NARTY. Istnieje możliwość wykupienia posiłków (obiad - obiadokolacja 14 zł). Na podwórku jest parking dla samochodów, miejsce do grillowania, boisko do siatki i piłki nożnej, INTERNET WI FI.

Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę turystyczną i liczne atrakcje: rejsy po jeziorze czorsztyńsko-niedzickim (wypożyczalnia kajaków, łódek, jachtów i sprzętu pływackiego, strzeżone kąpielisko, plaża) - 2 km, kąpieliska i wypożyczalnie sprzętu pływającego, nowo powstałe baseny termalne (Bukowina Tatrzańska oraz Szaflary - 15 km), wody termalne na Słowacji (ok 30 km), Jaskinia Bielańska - 20 km, Wysokie Tatry Łomnica 30 km, spływ Dunajcem (Sromowce – Szczawnica) - 6 km, kuligi, ogniska z kapelą góralską, internet wi-fi, wyciągi narciarskie, szlaki turystyczne piesze i nowo powstałe trasy rowerowe, piesze przejście graniczne Kacwin – Velka Frankova, widok na Tatry, boisko piłkarskie, siatkówka, imprezy kulturalne i wiele wiele innych.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka