Dom Wczasowy Karabela

Adres: ul. Zaryte 14
  34-700 Rabka-Zdrój
Telefon: 18 268 41 32
Fax: 18 268 41 32
Adres strony: www.dw.karabela.com.pl
Ilość miejsc: 82


Dom Wypoczynkowy ,,Karabela" położony jest w Rabce-Zdrój, historycznym uzdrowisku, którego dzieje sięgają XIII wieku. Do chwili obecnej uzdrowisko słynie z leczenia takich schorzeń jak: schorzenia układu oddechowego w tym alergie, układu przemiany materii, narządu ruchu oraz schorzeń kardiologicznych. Ośrodek położony jest w znakomitej strefie uzdrowiskowej blisko górskich potoków, szlaków, u podnóża należącego do Beskidu Wyspowego Lubonia Wielkiego 1022 m n.p.m.

Ośrodek posiada 100 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4, i 5 osobowych. Nasze pokoje posiadają: tapczany jednoosobowe, krzesła, szafki nocne, szafy wnękowe, balkon, łazienki z prysznicem. Do dyspozycji naszych Gości na terenie ośrodka dostępne są również: bilard, sala konferencyjna dla 40 osób siłownia, piłkarzyki, stół do tenisa, miejsce na ognisko lub grill, sala dyskotekowa, aneks kuchenny, plac zabaw dla dzieci, boisko sportowe oraz bezpłatny parking.

Zapewniamy Państwu tanie noclegi , noclegi u podnóża gór, noclegi w doskonałej lokalizacji. Ośrodek przyjmuje Gości indywidualnych a także grupy zorganizowane dzieci, młodzieży i dorosłych.

Położenie naszego ośrodka oferuje wiele atrakcji związanych z górskimi wędrówkami. Jesteśmy otoczeni przez trzy masywy z rodziny Beskid, znajdujemy się w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego szlaku na Luboń Wielki, na którym znajduje się schronisko PTTK. Naszym Gościom polecamy także szlak żółty na Luboń Wielki zwany Percią Borkowskiego jako jeden z najciekawszych okolicznych tras. Do wyboru pozostają także szlaki na Maciejową, Stare Wierchy oraz Turbacz.

Dla miłośników zimowych atrakcji w najbliższym otoczeniu naszego ośrodka znajduje się Stok Narciarski - POLCZAKÓWKA doskonały dla narciarzy zaawansowanych jak i dla tych którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na nartach.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka