Willa Urocza

Adres: 11 Listopada 32
  43-460 Wisła
Telefon: 033 858 39 22
Adres strony: www.urocza.wisla.pl
Ilość miejsc: 38


Willa Urocza usytuowana w centrum Wisły (600m do rynku miasta) w cichym malowniczym zakątku, przy wielu szlakach turystycznych. Do najbliższego wyciągu narciarskiego "Partecznik" jest około 200m. Willa posiada 38 miejsc w pokojach 1,2, 3 i 4 osobowych. Oferujemy Państwu pokoje z łazienkami i TV, pełny węzeł sanitarny, jadalnię na 50 osób, w której serwujemy bardzo smaczne i urozmaicone posiłki, taras z widokiem na góry, teren zielony z miejscem do grillowania, bezpłatny parking. Kilka pokoi posiada balkon.

W pobliżu Willi znajduje się kompleks basenów odkrytych, boisko sportowe, korty tenisowe, baseny kryte oraz park wody w Hotelu "Gołębiewski", wypożyczalnie sprzętu sportowego, park, liczne restauracje i kawiarenki.

Położona w środku Beskidu Śląskiego około 80 km. od Katowic na wysokości 430 m. n. p. m., otoczona od zachodu pasmem Czantorii ciągnącym się przez Stożek do Przełęczy Kubalonka, a od wschodu biegnącym położonej nad Ustroniem Równicy przez Trzy Kopce Wiślańskie do Przełęczy Salmopolskiej zwana jest "Perłą Beskidów". Właściwy grzbiet Baraniej Góry stanowi granice Wisły.

Wisła posiada 150 km malowniczych, łagodnych szlaków turystycznych, którymi można przewędrować całą Wisłę i okolicę. Miasto stanowi idealną bazę wypadową na Czantorię (995m n.p.m.), Stożek (978m n.p.m.), Trzy Kopce Wiślańskie (803 m n.p.m.) oraz na Baranią Górę (1220m n.p.m.). Na szczycie tej ostatniej znajduje się wieża widokowa, z której przy dobrej widoczności widać nawet Tatry.

Do Państwa dyspozycji są ponadto wyciągi narciarkie(ponad 20 w tym kilka podświetlonych) i skocznie narciarskie,wśród nich najnowszy obiekt:skocznia im.Adama Malysza w Malince.

Wisła oferuje nie tylko spacery i szusy na nartach.Wśród atrakcji są również:
-baseny kąpielowe-otwarte i kryte
-korty tenisowe-7
-jazda konna
-kuligi
-ścieżka dydaktyczno-przyrodnicza na Baranią Górę
-sporty extremalne

Pokój 1 osobowy:
- 1-2 doby - 60zł osoba / doba
- 3 i więcej dób - 50zł osoba / doba

Pokój 2, 3, 4 osobowy:
- 40zł - 50zł osoba / doba

Śniadanie 15zł / osoba

Obiadokolacja 25 zł / osoba.

Nie zapewniamy ręczników kąpielowych
Przy pobycie powyżej 14 nocy udzielamy rabatu


Dysponujemy słoneczną jadalnią na 50 osób.
Organizujemy bankiety,przyjęcia komunijne i weselne oraz liczne imprezy integracyjne.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej sali i posmakowania dobrej,urozmaiconej kuchni.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka