Willa Mirabelka

Adres: Zagrody 24 B
  33-350 Piwniczna Zdrój
Telefon: 18 446 56 02
Adres strony: www.mirabelka.piwniczna
Ilość miejsc: 10


Mirabelka to rodzinny dom z czterema pokojami na słonecznym i śnieżnym zimą południu polski. Rodziny z małymi dziećmi mają specjalne potrzeby. Znamy je i staramy się je spełniać.

Nasz dom jest jedynym miejscem na południu Polski, gdzie znajdziesz wszystko dla swojej pociechy. Odpowiednią atmosferę, niezbędne akcesoria oraz bezpieczeństwo.

Możesz od nas oczekiwać czegoś więcej niż tylko noclegu. Otwartość na propozycje, które mogą umilić pobyt u nas, szczerość zamierzeń jest tym, co nas wyróżnia. U nas nie wynajmujesz tylko pokoi. U nas cieszysz się beztroskim odpoczynkiem.

Chcesz wiedzieć więcej; spójrz na pokoje które wynajmujemy, oraz serwis.

Przyjemne pokoje z wygodnymi dwu-osobowymi łóżkami, radiem i /lub TV. Istnieje zawsze możliwość dostawienia 3-go , pojedynczego łóżka lub łóżek dziecięcych.

Wnętrza bardzo pogodne i kolorowe. Pokoje przyjemnie chłodne latem i ciepłe zimą. Przestronne łazienki z wanną lub głębokim brodzikiem, gdzie spokojnie można wykąpać siedzące już dziecko. Zobacz.

Dla dużej rodziny lub grupy przyjaciół możliwość wynajęcia 3-pokoi, które mogą w zależności od potrzeb tworzyć integralną całość lub 2-pokoi obok siebie.

Pokój dzienny otwarty dla domowników ale i dla gości. Tu serwowane sa posiłki, ale także można sobie poczytać korzystając m.in. z naszej biblioteki, czegoś się napić i porozmawiać.

Duży ogród wypełniają głównie iglaki i drzewa owocowe: jabłonie i śliwy. Jest tu także parę innych kwitnących krzewów. Ale wystarczy jeszcze miejsca na słodkie lenistwo na trawie lub leżaku, do biegania, na plac zabaw, czy ognisko.

Co czyni Mirabelkę miejscem niezwyklym?

To, że mamy specjalną ofertę dla "młodych" rodzin, tzn . z małymi i dardzo małymi dziećmi. Pragniemy stworzyć miejsce, gdzie "początkujący" rodzice znajdą chwilę oddechu i mogą się cieszyć beztroskimi, pierwszymi wakacjami ze swoją pociechą.

Przyjeżdżając do nas , wieź ze sobą tylko dziecko. Resztę znajdziesz na miejscu. Przewijaki, podgrzewacze do butelek, łóżeczka z regulacją wysokożci, kojec, wysokie krzesełka, plastikowe sztućce, zabawki,itd, itp. Nie ma problemu, jeżli zapomnisz wózka, mamy taż taki sprzęt.

Starsze dzieci mogą korzystać z pokoju zabaw (zdjęcia obok), ogrodu z placem zabaw i zabawkami takimi jak hulajnoga, piłka itp. Do wyboru dużo literatury dziecięcej i gier: np. planszowe lub puzzle. Zimą także małe narty i sanki.

Dla rodziców komfort psychiczny, możliwożć pozostawienia dziecka po opieką,transport z i na stację kolejową lub narciarską (blisko przystanek PKS i PKP). W pobliżu również sklep i restauracja z możliwością dostawy na miejsce. Do dyspozycji również pralka i elektryczny czajnik.

Dla bezpieczeństwa najmłodszych instalacja zamykanych "furtek" przy schodach. Teren ogrodzony i zamkniety.

Piwniczna-Zdrój położona jest na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, w Beskidzie Sądeckim, należącym do Karpat. Nazwa Parku pochodzi od rzeki Poprad wijącej się wśród gór. Całość mieści się w Małopolsce, gdzie wiadomo cuda natury i pomniki historii przeplatają się w cudnym korowodzie. Żydowskie synagogi i kirkuty przeplatają się drewnianą architekturą prawosławnych, łemkowskich cerkwi i góralskich, uroczych kościółków i kapliczek.

Cennik 2010

2 posiłki
(na 1 osobę)

dorośli 60 - 65 zł

dzieci 4 - 11 50%

dzieci < 3 0 zł

pokój ze śniadaniem
(na 1 osobę)

dorośli 40 - 45 zł

dzieci 4 - 11 50%

dzieci < 3 0 zł

Ceny podane od jednej osoby za jeden dzień.
Jedna osoba w pokoju dopłata w wysokości 10 zł dziennie

1) Śniadanie, ciepła kolacja

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka