Willa Cyprys

Adres: Willowa 22a
  43-460 Wisła
Telefon: (33) 855 11 61
Adres strony: www.noclegiwisla.com
Ilość miejsc: 25


Szukasz wyjątkowego miejsca na noclegi w Wiśle, gdzie wraz z rodziną będziesz mógł wypocząć i cieszyć się bliskością pięknych polskich gór? Gdzie latem i zimą czeka na Ciebie i Twoich bliskich mnóstwo atrakcji i wiele ciekawych szlaków turystycznych? Jeśli szukasz wypoczynku od codziennych zmartwień, tłoku i zgiełku miasta, to Willa Cyprys położona w sercu Beskidu Śląskiego - w Wiśle stworzona jest właśnie z myślą o Tobie.

Bez względu na to czy przyjeżdżasz z większą rodziną na wczasy lub urlop czy planujesz dłuższy weekend dla dwojga Willa Cyprys zapewnia noclegi dla każdego. Pensjonat oferuje komfortowo wyposażone pokoje do wynajęcia dla 2 lub 3 osób, każdy pokój z łazienką oraz wygodny rodzinny apartament dla 4 - 5 osób.
Pokoje z łazienkami

Każdy pokój posiada łazienkę, szerokie małżeńskie łoże, czajnik bezprzewodowy oraz małą chłodziarkę. Naczynia znajdujące się na wyposażeniu pokoju pozwalają na samodzielne przygotowanie śniadań i kolacji. Zobacz nasze pokoje z łazienkami !

Dla osób oczekujących większego komfortu lub dla rodzin z dziećmi proponujemy apartament, w skład którego wchodzą dwa osobne pokoje (jeden pokój z balkonem), przedpokój, łazienka i wyposażony aneks kuchenny. Zobacz nasz apartament!

Pokoje w Wiśle Willa Cyprys to także ogrodzony ogród, gdzie nasi goście odpoczywają po dniu pełnym wrażeń. W ogródku altanka, grill i bilard. Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych gościach. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią, piaskownicą, trampoliną i piłkarzykami.

Nie bez znaczenia dla wielu naszych gości jest wygodny, łatwy dojazd bez żadnych podjazdów w górę nie wymagający od kierowców szczególnych umiejętności związanych z jazdą w górach. Przy budynku mały, bezpłatny parking.

Atrakcyjna lokalizacja naszego pensjonatu w willowej dzielnicy Wisła Centrum sprawia, że dosłownie i w przenośni wszędzie jest masz kilka kroków. Dosłownie, ponieważ to komfortowe i spokojne miejsce sąsiaduje ze szlakami turystycznymi prowadzącymi na okoliczne szczyty oraz samym centrum miasta. W przenośni, ponieważ będąc w Wiśle możesz odwiedzić sąsiednie miejscowości takie jak: Ustroń, Szczyrk, Żywiec czy Trójwieś Beskidzką. W trakcie jednodniowej wycieczki można pojechać do Krakowa czy Inwałdu lub wybrać się na Słowację na termalne źródła w jaskini w Szczawnickich Górach. W jeden dzień można też zwiedzić miasto stu wież, stolicę Czech - Pragę lub piękną, pełną historycznych zabytków stolicę Austrii - Wiedeń.

Każdy kto odwiedził Wisłę choć raz wie, że jest to znakomite miejsce zarówno na letni jak i zimowy wypoczynek.

Miasto Wisła posiada wiele atrakcji turystycznych, a w okolicy Willi Cyprys znajdują się ciekawe miejsca takie jak:

-Park Kopczyńskiego i muszla koncertowa, gdzie szczególnie w wakacje odbywają się różne imprezy, odległość od Willi Cyprys - 500m

- Ośrodek Sportowy z dostępem do basenu, jacuzzi, solarium, a latem z odkrytego basenu i kortów tenisowych, odległość od Willi Cyprys 300m

- szlaki spacerowe i ścieżki rowerowe wzdłuż brzegu Wisły - 300m

- szlaki turystyczne na okoliczne szczyty - około 300m

- oświetlony wyciąg narciarski

- wypożyczalnia letniego i zimowego sprzętu sportowego - 400m

- zabytki i muzea znajdujące się blisko centrum lub w ścisłym centrum Wisły

W Wiśle rozpoczyna się wiele szlaków turystycznych dzięki którym można zwiedzić Wisłę i okolice. Przez najwyższe szczyty górskie otaczające miasto przebiega fragment Głównego Szlaku Beskidzkiego, który można przejść w całości lub podzielic na kilka etapów.

Jeżeli lubisz chodzić po górach to zobacz propozycje wycieczki po Wiśle.

Wędrując po górach możemy podziwiać roztaczające się piękne widoki.

Zwiedź okolice Wisły i okoliczne szczyty.

Pokoje - noclegi

1-3 noclegi - 50zł/os.- 55zł/os.

4 - noclegi i więcej - 40-45zł/os.


Apartamenty - noclegi (za apartament)

1-2 noclegi - 260 zł

3-4 noclegi - 240zł

5 -7 noclegi - 200zł

8 i więcej - 180zł

Dodatkowa osoba - 25 zł

POZA SEZONEM - wrzesień, październik

Pokoje - noclegi

Noclegi od 35 zł/os. - 40zł/os.


Apartamenty - noclegi

Noclegi od 160zł - 200 zł za apartament

Dodatkowa osoba - 20 zł

Zastrzegamy sobie prawo zmiany cen.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka