Villa Elise Park Pension

Adres: Ul. Mickiewicza 9
  57-550 Stronie Śląskie
Telefon: 074 8 142 516
Fax: 074 8 142 516
Adres strony: www.villaelise.pl
Ilość miejsc: 39


Villa Elise Park Pension zbudowana została w latach 1900-1902 przez Elisę Losky - synową założyciela i właściciela huty szkła kryształowego-Franza Losky.
Nazwa rezydencji, nie zmieniana od ponad stu lat, pochodzi od jej imienia. Pomimo zniszczeń spowodowanych upływem czasu, w willi zachowało się wiele oryginalnych elementów tworzących niepowtarzalny nastrój. W apartamentach oraz hallu znajdują się funkcjonujące do dziś, stare piece kaflowe.

Główny hall zdobią zabytkowe drewniane schody, wzdłuż których podziwiać można oryginalnie zachowany witraż okienny. Stylową restaurację od drink baru oddzielają zabytkowe drzwi przesuwne ze szkła kryształowego.

Oferta

Do Państwa dyspozycji oddajemy 9 pokoi 2-osobowych, 2 pokoje 3-osobowe, 1 studio (2 pokoje 2-osobowe) oraz 2 apartamenty (każdy z nich przystosowany jest dla 4 osób). Łącznie możemy zaoferować Państwu 39 miejsc noclegowych.

Oryginalny wystrój naszych apartamentów tworzą zarówno stylowe meble i tkaniny, jak również zabytkowe piece kaflowe oraz oryginalne freski umieszczone na sufitach. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w:

* Łazienkę z prysznicem i WC,
* TV SAT, * Radio,
* Telefon,
* Internet.

Organizujemy konferencje, spotkania integracyjne oraz imprezy okolicznościowe. Dysponujemy salą mieszczącą do 40 osób, wyposażoną w niezbędny sprzęt. Wolny czas wypełniamy profesjonalnie organizowanymi imprezami rekreacyjno-sportowymi.

Otoczenie naszego obiektu stanowi starannie zaprojektowany park z fontanną oraz oczkiem wodnym w pobliżu starego klonu. Eleganckie ławki rozmieszczone w różnych zakątkach parku pozwolą naszym Gościom zapomnieć o troskach życia codziennego i w pełni cieszyć się otaczającą ich naturą. Stąd wybrać się można również na spacer do pobliskiego lasu lub podziwiać widok na Czarną Górę.

Z myślą o potrzebach naszych gości, "Villa Elise" łączy w sobie zalety kameralnego miejsca wypoczynku i pracy. Profesjonalna i życzliwa obsługa sprawi, iż każdy dzień pobytu u nas będzie dla Państwa niezapomniany.

Cennik pobytów indywidualnych:
(nie dotyczy pakietów pobytowych oraz akcji promocyjnych):

Pokój 2-osobowy 260 PLN
Pokój 3-osobowy 370 PLN
Apartament 550 PLN

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14:00, kończy o godzinie 12:00.

W cenę pokoju wliczone jest:

* śniadanie w formie bufetu
* Internet Przewodowy i bezprzewodowy na terenie całego obiektu
* Parking monitorowany 24 h
* podatek VAT.

DZIECI

* Do lat 6 - bezpłatnie (śpiące z rodzicami)
* Od 6 do 9 lat - 50% zniżki
* Od 9 do 14 lat - 30% zniżki

GRUPY (od 10 osób) - stawki indywidualne.

Cena dostawki ze śniadaniem - 70 pln.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka