Villa Cynamon

Adres: Kopydło 39
  43-460 Wisła
Telefon: (033) 855 15 76
Adres strony: www.villacynamon.pl
Ilość miejsc: 0


Witamy w Villii Cynamon – jedynym takim miejscu w Wiśle !

Ten dom to spełnienie naszych marzeń o pensjonacie w górach. Zaprojektowaliśmy go z myślą o konkretnych smakach i kolorach, tak, aby opowiadały pewną historię, z wielką uwagą co do szczegółów, które tworzą magiczny nastrój tego miejsca.

Villa Cynamon to nie tylko noclegi w Wiśle, to nasz dom, miejsce klimatyczne i energetyczne, w którym komfortowo i przytulnie urządzone wnętrza współgrają z przyjazną i ciepłą atmosferą.

Zawsze niecierpliwie do niego wracamy, wierzymy, że Goście, jeśli choć raz nas odwiedzą, będą chcieli do nas częściej zaglądać.

Zachęcamy do tego na różne sposoby: dbając o indywidualny i niepowtarzalny charakter każdego z naszych pokoi, szukając co raz to nowych pomysłów na nasze śniadania, rozpieszczając Gości pieczonym w każdy piątek ciastem.

Naszą ofertę kierujemy do Gości indywidualnych jak i małych grup zorganizowanych (ok. 15 osób), szukających kameralnego miejsca dla profesjonalnie przygotowanych spotkań integracyjnych lub szkoleniowych. Najłatwiej nas znaleźć, wpisując w internecie słowa: noclegi Wisła, pensjonaty Wisła lub hotele Wisła.

Villa Cynamon to idealne miejsce zarówno dla krótkiego, weekendowego relaksu jak i długiego, zimowego lub letniego wypoczynku.

Villa Cynamon oferuje wysoki standard wypoczynku.

Każdy z naszych pokoi zaprojektowaliśmy tak, jakbyśmy sami mieli w nich wypoczywać, zachowując jednocześnie ich indywidualny charakter i klimat.
Nasze pokoje nie mają numerów, drogę do nich wskazują przepięknie malowane tabliczki, które odzwierciedlają także nazwy pokoi.
Urządziliśmy je w różnych tonacjach kolorystycznych i stylach, nawiązujących do określonych smaków, wyposażyliśmy w TV i TV SAT, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz czajnik elektryczny z kubkami.
We wszystkich pokojach są duże, małżeńskie łóżka, w niektórych - dostawki w postaci kanap lub sof. W apartamentach i studio oraz niektórych pokojach dodatkowo znajdują się lodówki. Łazienki, we wszystkich pokojach, wyposażone są w ręczniki i suszarki do włosów.
Z myślą o komforcie i wygodzie naszych Gości, okna w niektórych pokojach, wyposażyliśmy w rolety.

Villa Cynamon to miejsce pełne harmonii i smaku, takie też są nasze pokoje. Oto one:

* Różana konfitura - apartament z kominkiem i dużym balkonem
* Skórka pomarańczy - apartament z kominkiem elektrycznym
* Waniliowy krem - studio 2-pokojowe
* Niebieskie migdały - pokój z wanną, balkonem i bio-kominkiem
* Szczypta mięty - pokój z wanną
* Cynamonowa beza - pokój z małym balkonem
* Truskawki w śmietanie - pokój z łóżkiem z baldachimem

Położenie Villii Cynamon w malowniczej Dolinie Kubalonki, oraz bliskość centrum Wisły (2,5 km), stwarzają idealne warunki zarówno dla turystyki pieszej (trasy na: Stożek, Baranią Górę, Kubalonkę) jak i rowerowej, zachęcają także do rekreacyjnych spacerów nad brzegiem Wisły.
Dla miłośników sportów zimowych, ważną informacją jest bliskie położenia wyciągów narciarskich: Stożek (dla zaawansowanych narciarzy z wyciągiem krzesełkowym) oraz Siglany i Pasieki (dla początkujących i średnio zaawansowanych). Na amatorów narciarstwa biegowego czekają doskonale przygotowane trasy na Kubalonce. W okolicy jest także wiele miejsc do bezpiecznego saneczkowania.

Pozostałe informacje:
Dostawka dla 3 osoby - 40,-zł dopłaty do ceny noclegu.
Dzieci do lat 6 - gratis.
Dzieci w wieku 6-16 lat - 20,-zł dopłaty do ceny noclegu.

Śniadania – 18,-zł/osoba.

Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14, a kończy o godz. 12.

Pokój więcej niż 1 doba (zł) – 2 osoby 1 doba (zł) – 2 osoby
Truskawki w śmietanie 140 160
Cynamonowa beza 140 160
Szczypta mięty 140 160
Niebieskie migdały 160 180
Skórka pomarańczy 160 180
Studio Waniliowy krem 180 220
Apartament Różana konfitura 180 220


Udzielamy następujących rabatów:
- powyżej 3 noclegów - 5% ceny noclegu,
- powyżej 5 noclegów - 10% ceny noclegu,
- powyżej 10 noclegów - 15% ceny noclegu.

W okresie od 24 grudnia do 28/29 lutego, w czasie długich weekendów majowych i czerwcowych oraz od 1 lipca do 31 sierpnia, podane wyżej rabaty nie obowiązują.

Informujemy, że w Villi Cynamon obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka