Słoneczy Gród

Adres: ul. Kopydło 58
  43-460 Wisła
Telefon: 33 855 3124
Adres strony: www.slonecznygrod.pl
Ilość miejsc: 45


„Słoneczny Gród” umiejscowiony jest w malowniczej dolinie Wisła Głębce w Beskidzie Śląskim, oddalony od centrum miasta Wisła o około trzy kilometry.

Pensjonat dysponuje 45 miejscami noclegowymi z możliwością dostawek. Naszym Gościom oferujemy komfortowo urządzone pokoje dwuosobowe, trzyosobowe oraz czteroosobowe studia składające się z dwóch pokoi. Każdy z nich wyposażony jest w pełen węzeł sanitarny, TV oraz internet bezprzewodowy. Obiekt posiada jadalnię oraz dużą salę mogącą posłużyć jako sala konferencyjna, świetlica dla dzieci, czy miejsce organizacji zabaw przy muzyce.

Pensjonat znajduje się na płaskim, nasłonecznionym i ogrodzonym terenie. Dysponujemy dużym ogrodem, który jest idealnym miejscem na relaks oraz zorganizowanie grilla. Ponadto zapewniamy naszym Gościom bezpłatne miejsca parkingowe.

Dogodne położenie pensjonatu gwarantuje dostęp do sklepów, restauracji, kościoła, przystanku autobusowego, stacji kolejowej, wyciągów narciarskich oraz innych obiektów sportowych.

Rodzinny charakter ośrodka połączony z góralską gościnnością oraz doświadczeniem właścicieli tworzą niezapomnianą atmosferę, która powoduje, że Goście chętnie odwiedzają pensjonat ponownie. Jednym z głównych atutów "Słonecznego Grodu" jest wspaniała kuchnia, która znajduje szczególne uznanie wśród odwiedzających. Pensjonat jest idealnym miejscem wypadowym dla dalekich wycieczek górskich jak również krótkich spacerów.

Cennik dla gości indywidualnych
Nocleg ze śniadaniem Nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją
1 doba Powyżej 1 doby 1 doba Powyżej 1 doby
Osoba dorosła 75 PLN 70 PLN 90 PLN 85 PLN
Dziecko do lat 2* bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie
Dziecko od 2 do 6 lat** 45 PLN 40 PLN 60 PLN 50 PLN
Dziecko od 6 do 12 lat** 55 PLN 50 PLN 70 PLN 60 PLN

* w pokoju rodziców, bez świadczeń, ** w pokoju rodziców, z dostawką

Podane ceny zawierają podatek VAT.

Śniadania serwowane są w formie bufetu szwedzkiego

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka