Siedlisko Solej

Adres: Sienna - Janowa Góra 30
  57-550 Stronie Śląskie
Telefon: 512 373 892
Adres strony: www.solej.pl
Ilość miejsc: 42


Okolice Siedliska SoLej, urzekają swoją urodą o każdej porze roku.

Nie będzie chyba przesadą stwierdzenie, że przyjeżdżając do Siedliska SoLej trafiamy w czysto baśniowy klimat. Tutaj wreszcie można przestać myśleć o sprawach codziennych.

W okolicach siedliska znajdują się wyciągi narciarskie w Siennej (Czarna Góra), Bielicach, Nowej Morawie, Nowym Gierłatowie, Kamienicy. Najbliższy zaledwie 600 metrów od siedliska! Przybyszom rządnych przygód i wiedzy gospodarze siedliska proponują odwiedzenie: Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie; Huty Szkła Kryształowego "Violetta" w Stroniu Śląskim; Geologicznego Muzeum Ziemi w Kletnie; Muzeum Minerałów w Stroniu Śląskim, czy Starą sztolnia uranowa w okolicy Kletna. W okresie letnim kusi swoimi walorami Zbiornik rekreacyjno-retencyjny w Starej Morawie.

Pokoje w Siedlisku SoLej są gustownie i stylowo urządzone, posiadają wygodne i funkcjonalne łazienki.

Ceny, w zależności od komfortu, wahają się od 60 do 120 zł za dobę od osoby. Siedlisko dysponuje 17 pokojami: 2, 3, 4 i 5 osobowymi. Łącznie siedlisko może gościć 42 osób. Dla bardzo wymagających gości przygotowano apartament i pokój dworski, które charakteryzują się ponadstandardowym wystrojem i wyposażeniem. Walorem, którego nie można nie docenić, jest krajobraz jaki roztacza się z okien każdego z pokoi. Patrząc w okno stwierdza się, że tutaj naprawdę można odpocząć.
Miłośnikom tradycyjnych i regionalnych potraw, serwuje między innymi pierogi i wędliny własnej roboty.

Restauracja urządzona jest w manierze rustykalnej. Zabytkowe meble, stylowe obrazy, drewniane belki stropowe. Dyskretne oświetlenie i gra cieni, tworzą łącznie niepowtarzalny nastrój i klimat. Tutaj, nie tylko z przyjemnością się jada, a serwowane są znakomite potrawy domowej roboty, ale także wybornie odpoczywa. Na przykład przy kominku, z pucharkiem grzanego wina, po dniu spędzonym na okolicznych atrakcjach. Gospodarze zapewniają miłą i dyskretną obsługę, a na życzenie Gości organizują wieczorne biesiady z wieloma zaskakującymi atrakcjami.

Cennik Wiosna Lato 2010

Pobyt jednodniowy 75 zł BB, 95zł HB /os.
Pobyt powyżej dwóch dni 65 zł BB, 90 zł HB /os.
Pobyt 7 dniowy 395 zł BB, 560 zł HB /os.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka