Pensjonat W Starym Piecu

Adres: Hoczew k/Leska
  38-604 Hoczew k/Leska
Telefon: 13 468 98 80
Fax: 13 4689881
Adres strony: www.hoczew.pl
Ilość miejsc: 35


"W Starym Piecu..." to kameralny pensjonat - dbamy tu o całą rodzinę. Na naszych gości czeka 10 nowoczesnych pokoi, wszystkie wyposażone są w łazienkę z prysznicem, TV i telefon. Dysponujemy ponadto apartamentem składającym się z saloniku, sypialni i łazienki, która posiada kabinę prysznicową z panelem do hydromasażu.

W każdym pokoju umieszczono łoże małżeńskie, a dla dzieci przewidziano dostawki. Do dyspozycji Państwa są ponadto restauracja, bar, dozorowany parking. W toaletach zainstalowane są hotelowe suszarki.

Proponujemy Państwu aktywny wypoczynek dla całej rodziny. Dorosłym proponujemy sporty extremalne. Dla dzieci przewidziany jest plac zabaw. Również w menu restauracji znajdują się potrawy przygotowane z myślą o najmłodszych.

Jak wyglądają nasze wnętrza możecie Państwo obejrzeć na zdjęciach, jednak nie oddają one rodzinnej atmosfery jaka u nas panuje. Nasi pracownicy, to ludzie z pasją - dołożą wszelkich starań, abyście spędzili tu niezapomniane chwile. Najlepszym świadectwem ich zaangażowania są wpisy zadowolonych klientów do Księgi Gości. Profesjonalna i miła obsługa, ciekawe otoczenie i stare mury cegielni, wszystko to wpływa na niezwykły klimat.

Jeśli cenią sobie Państwo dobrą kuchnię po dniu pełnym wrażeń - warto do nas przyjechać i poznać jedyne w swoim rodzaju miejsce "W Starym Piecu..."

Restauracja "W Starym Piecu" nawiązuje do najlepszych tradycji kuchni polskiej.

Pomysłowość i kunszt naszych kucharzy zaspokoją najbardziej wybredne gusta. Serwujemy dania nie tylko tradycyjnej kuchni polskiej, ale również dania z grilla oraz różnorodne dania kuchni włoskiej (mięsne i z makaronu).

Organizujemy bankiety i przyjęcia okolicznościowe, wesela, uroczystości rodzinne. Ofertę dostosujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Obsługujemy grupy zorganizowane, współpracujemy z firmami turystycznymi.

Naszą specjalnością stały się Biesiady Bieszczadzkie, na Państwa życzenie wzbogacone muzyką kapeli łemkowskiej, orkiestry rozrywkowej lub DJ + Karaoke.

Potężne mury starego pieca nawet w najbardziej upalny dzień zapewnią Państwu przyjemny chłód, a płomienie kominków otulą ciepłem zimą.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka