Ośrodek Wczasowy Filarówka

Adres: Borownice 5
  33-350 Piwniczna Zdrój
Telefon: 018 446 40 47
Fax: 018 446 46 39
Adres strony: www.filarowka.com
Ilość miejsc: 0


Zapraszamy Państwa do ośrodka wypoczynkowego Filarówka w Piwnicznej Zdrój, położonego w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Beskidu Sądeckiego. Uzdrowiskowy mikroklimat, relaksująca bliskość lasów i gór, źródlana, krystalicznie czysta woda, pozwolą Państwu oderwać się od codziennych spraw i spędzić w naszym ośrodku czas zdrowo i przyjemnie.

Oferujemy:
- pokoje z łazienkami dla 1, 2, 3 lub 4 osób
- pokoje rodzinne: studio 2+2
- pokoje z umywalkami dla 2, 3 lub 4 osób

Do dyspozycji naszych gości oddajemy:
- jadalnie
- kawiarnię
- świetlicę (sprzęt dyskotekowy, stół ping-pong)
- basen letni
- boisko do siatkówki i kosza
- plac zabaw dla dzieci
- zadaszone miejsce na ognisko

Ponadto oferujemy usługi dodatkowo płatne:
- sauna
- siłownia
- bilard
- wycieczki piesze lub autokarowe
- ogniska z pieczeniem barana i prosiaka

W południowej części Beskidu Sądeckiego nad rzeką Poprad, wśród gór i lasów, na wysokości ok.450 m npm. położone jest miasteczko Piwniczna. Beskid Sądecki ma dwa pasma górskie: po stronie zachodniej Pasmo Radziejowej z najwyższym szczytem Radziejową (1262 m npm.) oraz po stronie wschodniej Pasmo Jaworzyny z Jaworzyną (1114 m npm.), tworząc wspaniały przełom z licznymi zakolami. Piwniczna rozciąga się wzdłuż rzeki, wnika w doliny dopływających do niej potoków. Szczególnie głęboko wrzyna się w dolinę Czercza, lewego dopływu Popradu.

Granice administracyjną Piwnicznej tworzy wieniec otaczających ją gór wododziałowych. Południowa granica miasta jest zarazem granicą państwową pomiędzy Polską a Słowacją (przejście graniczne Piwniczna-Mniszek). Od południowego zachodu wyznaczają ją południowo-wschodnie grzbiety Pasma Radziejowej. Otaczające Piwniczną wzniesienia w wyższych partiach pokrywają lasy iglaste z domieszką lasów liściastych. W nadpopradzkich lasach sporadycznie spotkać można wilka, rysia, żbika częściej pojawia się lis, natomiast sporo jest saren, jeleni i dzików.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka