Ośrodek Wczasowo Szkoleniowy MITUR

Adres: ul. Fiedorowska 2
  43-460 Wisła-Malinka
Telefon: (0-33) 8553663
Fax: (0-33) 8553545
Adres strony: www.mitur.com.pl
Ilość miejsc: 80


MITUR ZAPRASZA DO OŚRODKA WCZASOWEGO oferując Państwu 16 domków typu "BUNGALOW" z centralnym ogrzewaniem, z których każdy składa się z 2 i 3 osobowego pokoju dziennego, pełnego węzła sanitarnego i tarasu. Ośrodek posiada 80 miejsc i funkcjonuje cały rok. Teren ośrodka jest ogrodzony, posiada własny parking.
Atrakcyjne położenie i warunki klimatyczne sprawiają, że sezon zimowy jest wyjątkowo długi i piękny.
Serwowane u nas smaczne i obfite posiłki, po wypełnionym atrakcjami dniu, pozwolą nabrać sił na długie piesze wędrówki po okolicy.
Zapraszamy na kort tenisowy i boisko sportowe (zimą zamieniane na lodowisko). Do dyspozycji Państwa oddajemy basen o średnicy 30 m,i głębokości 1,7 m . Na terenie ośrodka znajduje się najtańsze w regionie pole namiotowe i campingowe. Pole posiada własne sanitariaty. Istnieje również możliwość dostarczania energii elektrycznej. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cen. Okresy pobytu zarówno dla grup zorganizowanych jak dla gości indywidualnych dowolny.
Wszystkim wczasowiczom i odwiedzającym naszą okolicę turystom proponujemy doskonałe całodzienne wyżywienie z uwzględnieniem indywidualnych życzeń. Posiadamy również kawiarenkę, salę bilardową, stół tenisowy oraz salę telewizyjną. Dla zainteresowanych odpoczynkiem i zabawą przy ognisku przygotowaliśmy bezpieczne do tego celu miejsce w ośrodku.

W pobliżu OW "MITUR" znajdują się wyciągi i skocznie narciarskie. Również latem można korzystać z wyciągu krzesełkowego i innych atrakcji

Osoba dorosła (nocleg + śniadanie, obiadokolacja) 90 PLN/osobodzień
Dzieci od 3 do 10 lat (nocleg + 1/2 wyżywienia) 70 PLN/osobodzień

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka