Kurort & HOTEL MARKUS

Adres: Przesieka ul. Dolina Czerwienia 14
  58-563 Podgórzyn
Telefon: +48 75 7621583, 7621089
Adres strony: www.markus.przesieka.com.pl
Ilość miejsc: 140


Ośrodek Markus położony jest w zacisznej Dolinie Czerwienia. Przed budynkiem płynie górski potok, z tarasów rozpościera się widok na pasmo Karkonoszy.

Przy budynku przebiegają szlaki turystyczne piesze i rowerowe. Markus to najlepsze miejsce, aby wybrać się na pieszą wyprawę do zamku Chojnik lub rowerową wycieczkę do Szklarskiej Poręby.

W naszym obiekcie hotelowym realizujemy wszystkie wymagane przedsięwzięcia niezbędne do przeprowadzenia szkoleń, konferencji, kursokonferencji, imprez integracyjnych, a także spotkań biznesowych. Wszelkie oczekiwania naszych gości staramy się w pełni realizować.

Na szkoleniach i konferencjach organizujemy wszystko co jest niezbędne do ich realizacji – od zakwaterowania i wyżywienia poprzez zabezpieczenie cateringowe szkolenia /przerwy kawowe, przekąski i napoje/, po zagospodarowanie czasu wolnego – wycieczki piesze i autokarowe, zawody sportowe, imprezy integracyjno-sprawnościowe /mosty linowe i wiszące, zjazdy na ‘tyrolce’, wpinanie po ścianach, paintball, czy ‘zorbing’/, natomiast dla szczególnie wymagających organizujemy penetrację jaskiń, jazdy na quadach czy ‘off road’ czyli wszystko co wyzwala w naszych gościach dodatkową porcję adrenaliny.

Cisza, spokój, wspaniałe usytuowanie oraz przyjemna atmosfera naszego hotelu sprzyja organizacji spotkań biznesowych oraz integracyjnych z możliwością organizacji bankietów z wykorzystaniem sali tanecznej i baru-kawiarni.

Dla zainteresowanych organizujemy także wyjazdy na narty do pobliskich ośrodków w Karkonoszach polskich lub czeskich. Istnieje możliwość organizacji grup nauki i doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie, a także opieki nad dziećmi dla rodziców biorących udział w szkoleniach, konferencjach lub imprezach integracyjnych.

Jednorazowo ośrodek jest w stanie pomieścić 140 osób w 45 pokojach.

Do dyspozycji Gości są pokoje 2,3 i 4 osobowe ze słonecznymi balkonami (południowy wschód).
- pokoje 2 i 3 osobowe są wyposażone w TV,
- wszystkie pokoje z obszernymi łazienkami.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka