Hotel Tycjan

Adres: Plac Wolności 7
  34-360 MILÓWKA
Telefon: 033 863 72 23
Fax: 033 863 72 23
Adres strony: www.tycjan.pl
Ilość miejsc: 72


Milówka, położona malowniczo miejscowość Beskidu Żywieckiego, wzdłuż koryta rzeki Soły. Słynie z tradycji hucznych zabaw wieńczących polowania.
Dodatkowymi atutami dla turystów są zabytki, oraz inne atrakcje. Miejscowości okoliczne są doskonałe do wypoczynku letniego, jak i zimowego ze względu na coraz lepszą bazę turystyczną oraz rozrywkową, obszary leśne, czyste wody i powietrze, liczne szlaki turystyczne, zimą obfite opady śniegu oraz wyciągi.

W Hotelu TYCJAN wypoczną Państwo komfortowo, zarówno po eskapadach górskich, jak i po miejskim zabieganiu. Hotel posiada komfortowo urządzone 34 pokoje dwuosobowe oraz 2 apartamenty. W każdym pokoju znajduje się łazienka oraz telewizor.

Uzupełnieniem Państwa pobytu, czy to podczas podróży służbowej, czy okresowego wypoczynku jest możliwość skorzystania z naszego Centrum Odnowy Biologicznej. Zapraszamy do sauny, na hydromasaż, do studia fitness oraz do solarium.

Restauracja przygotowana dla 120 osób poleca dania kuchni regionalnej. W sali kominkowej, zegarowej, portretowej, lub na werandzie zapraszamy do skosztowania specjałów Szefa Kuchni. Wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.

Nasz Hotel zadba o Państwa podczas spotkań biznesowych, konferencji, przygotuje przyjęcie biznesowe oraz uroczystą kolację.

Pokój jednoosobowy - 100 pln
Pokój dwuosobowy mały - 150 pln
Pokój dwuosobowy duży - 160 pln
Apartament (2-osobowy) - 200 pln
Dostawka - 40 pln

Cena zawiera: śniadanie, korzystanie z internetu.
Dzieci w pokoju rodziców - gratis.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka