Hotel pod Jedlami

Adres: Beskidzka 17
  43-460 Wisła
Telefon: 33-856-47-20
Fax: 33-855-24-17
Adres strony: www.podjedlami.pl
Ilość miejsc: 0


Hotel*** "Pod Jedlami" , usytuowany w jednym z najbardziej malowniczych i spokojnych miejsc Wisły – na stoku Jarzębatej , z pewnością przypadnie do gustu tym z Państwa, którzy cenią sobie możliwość wypoczynku z dala od zgiełku, hałasu i zatłoczonych ulic oraz starannie wybierającym osrodek wczasowy, w którym mozna spędzić wolny czas.

Oddając do Państwa dyspozycji pokoje z pięknym widokiem na szczyty gór i panoramę naszej miejscowości, gwarantujemy pełny relaks w otoczeniu pełnym zieleni i krystalicznie czystego powietrza.

Mając na uwadze coraz wyższe wymagania stawiane przez Państwa obiektom wypoczynkowym oraz ośrodkom szkoleniowym, dołożyliśmy wszelkich starań, aby Hotel***Pod Jedlami był dla Państwa obiektem wygodnym, funkcjonalnym, bezpiecznym i dostarczającym miłych wrażeń natury estetycznej.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 120 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach 1, 2 i 3 osobowych, w pokojach rodzinnych typu „studio” oraz w komfortowych apartamentach. Wszystkie pokoje posiadają pełne węzły sanitarne, większość – balkony na stronę południowo – zachodnią.
W każdym z pokoi mają Państwo możliwość korzystania z telewizji satelitarnej, telefonu oraz bezprzewodowego internetu.

Funkcjonalne i estetyczne wyposażenie wnętrz pozwoli wszystkim naszym Gościom na realizację celu pobytu, jakim jest najczęściej wypoczynek, a czasami praca.
W trosce o Państwa poczucie bezpieczeństwa, obiekt został wyposażony w elektroniczny system dostępu do pokoi i większości pomieszczeń oraz objęty monitoringiem.
Posiadacze samochodów mają możliwość korzystania z trzech dużych, dozorowanych elektronicznie parkingów lub garaży.

Hotel przyjmuje Gości ze zwierzetami domowymi. Restauracja, kawiarnia, sale konferencyjne oraz gabinety odnowy biologicznej są objęte zakazem wprowadzania zwierząt. Zakaz nie obowiązuje w przypadku psów towarzyszących osobom niewidomym.

Wszystkim menedżerom, którzy pragną spotkać się ze swoimi pracownikami nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, chętnie zaproponujemy kompleksowe przygotowanie imprezy integracyjnej w wybranej konwencji.
Oprócz kuligów połączonych z góralskimi biesiadami, czy wycieczek i wypraw górskich, mogą Państwo zlecić nam organizację spotkania, które da możliwość poznania predyspozycji każdego z pracowników.
Oto niektóre z atrakcji które jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa:

- wspinaczka skałkowa,
- zorbing
- zawody paint ballowe
- zabawy w parku linowym
- zabawy na poligonie
- wycieczka quadami po górskich ostępach
- zawody sportowe

Poza imprezami terenowymi, chętnie przygotowujemy dla naszych Gości na miejscu
dyskoteki, dancingi, karaoke, ogniska, bale tematyczne.

Cena za pokój
Apartament (2 osoby) 470,00 zł
Apartament (3 osoby) 530,00 zł
Pokój standard+ (2 osoby) 300,00 zł
Pokój standard+ (3 osoby) 410,00 zł
Pokój 3 osobowy standard 285,00 zł
Pokój 2 osobowy 220,00 zł
Pokój 1 osobowy 190,00 zł

Usługi gastronomiczne
Śniadanie w cenie pokoju
Obiadokolacja 25,00 zł

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka