Hotel Karłów ***

Adres: ul. Karłów 10
  57-350 Kudowa Zdrój
Telefon: 74-871-21-69
Fax: 74-873-38-29
Adres strony: www.hotelkarlow.com.pl
Ilość miejsc: 88


Karłów to mała górska miejscowość położona w sercu Parku Narodowego Gór Stołowych na wysokości 760 m n.p.m. przy granicy z Czechami, stanowiąca centrum ruchu turystycznego.

Miejscowość założona została na polecenie cesarza Karola VI w 1730 r. i stanowi najdogodniejszy punkt wyjścia na Szczeliniec Wielki. Szczyt ten, osiągając wysokość 919 m n.p.m. jest najwyższym szczytem Gór Stołowych i ze swoimi wspaniałymi tarasami widokowymi na Kotlinę Kłodzką i Czechy, w połączeniu z Błędnymi Skałami, tworzy jedyny w Polsce rezerwat z ciekawymi formami i labiryntem skalnym ukształtowanymi przez przyrodę.

W odległości 15 km od Karłowa usytuowane jest tzw. "Śląskie Betlejem" z monumentalną bazyliką górującą nad Wambierzycami. W pobliżu Karłowa znajdują się słynące ze swoich walorów krajobrazowych i leczniczych wód mineralnych - Kudowa Zdrój, Duszniki Zdrój i Polanica Zdrój, a także po czeskiej stronie słynne skalne miasto - Adrspach.

Położony w bezpośrednim sąsiedztwie Szczelińca, Hotel Karłów oferuje swoim gościom 88 miejsc noclegowych, z możliwością rozszerzenia oferty do 96 miejsc w 44 pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz apartamentach. Pokoje wyposażone są w pełne węzły sanitarne, telewizję, telefon, ponadto apartamenty posiadają aneksy kuchenne i łazienki o podwyższonym standardzie.

Oferujemy Państwu pięć w pełni wyposażonych sal szkoleniowo-konferencyjnych, mogących pomieścić - odpowiednio - do 70, do 30 oraz do 15 osób (sale kameralne).

Na terenie hotelu znajdują się Jadalnia - oferująca Państwu pełne wyżywienie, Drink bar oraz stylowy domek myśliwski (Bacówka), w którym organizujemy imprezy plenerowe połączone z pieczeniem prosiaka.

Ponadto istnieje możliwość zorganizowania u nas dowolnego przyjęcia okolicznościowego (urodziny, chrzciny, wesela, bankiety) dla max. 80 osób. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen oraz dostępnych terminów prosimy o kontakt pod nr tel. (74)871-21-69 .

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka