Hotel Bosman

Adres: Morcinka 2
  58-580 Szklarska Poręba
Telefon: 075 717 43 65 - 67
Fax: 075 717 22 20
Adres strony: www.hotelbosman.ta.pl
Ilość miejsc: 96


Hotel Bosman*** o standardzie trzy gwiazdkowym położony jest w zacisznym parku, 10 minut (na pieszo) od centrum Szklarskiej Poręby, na wzniesieniu z przepięknym widokiem na panoramę Karkonoszy. W pobliżu znajduje się wyciąg orczykowy (ok. 5 min. pieszo), wyciąg krzesełkowy na Szrenicę w odległości ok. 1200m.

Oferujemy 96 miejsc noclegowych w standardowo wyposażonych pokojach 1, 2, 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym (prysznic, toaleta, umywalka) oraz TV Sat
Ponadto do dyspozycji gości oddajemy: salę kominkową, salę billardowo - ping pongową, saunę, narciarnię, solarium, bar, hotelowy czynny całą dobę, salę sportową, siłownię, fitness klub (możliwość organizowania aerobiku), miejsca parkingowe.
Trzy sale konferencyjno-szkoleniowe (dla 120, 70, 40 osób) - wyposażone w sprzęt dydaktyczny (magnetowid, rzutnik, tablice flip-chart, tablice kredowe, pisaki itd.) zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających ośrodków edukacyjnych.

Organizujemy bankiety, konferencje, spotkania integracyjne, szkolenia, wieczory przy kominku, zabawy przy orkiestrze, ogniska z pieczeniem prosiaka, kuligi Po przeprowadzeniu badań wydolnościowych w wybranych ośrodkach w Polsce stwierdzono, że najlepsze wyniki osiągnęli sportowcy badani w Szklarskiej Porębie. Dlatego też specjalizujemy się w organizacji obozów sportowych. (100 m od hotelu - kompleks sportowy)
Do dyspozycji gości oddajemy sale restauracyjną (200 miejsc siedzących), W przypadku imprez tanecznych typu wesele, bankiet do dyspozycji również parkiet taneczny i bar.
Organizujemy bankiety, przyjęcia, rauty, wesela.
Połączenie wypoczynku, sportu i rozrywki to gwarancja zagospodarowania czasu przez cały okres pobytu.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka