Gościniec Dębowa Gazdówka

Adres: Łodyna 43
  38-700 Ustrzyki Dolne
Telefon: 13 461-30-81
Fax: 13 461-30-81
Adres strony: www.debowagazdowka.pl
Ilość miejsc: 54


Gościniec "DĘBOWA GAZDÓWKA" położony jest 5 km od Ustrzyk Dolnych w miejscowości Łodyna. Bezpośrednie sąsiedztwo (800 m) największej stacji narciarskiej w Bieszczadach- LAWORTY to niewątpliwie największy atut. Zimą wieczory przy kominku, kuligi, ogniska, a po całodziennym szusowaniu odpoczynek w saunie są dodatkowymi atutami. "Dębowa Gazdówka" jest położona niecałe 8 km od granicy państwa- Krościenka. Stąd już godzina jazdy i można zwiedzać Lwów. Proponujemy Państwu również wycieczki z wykwalifikowanymi przewodnikami do Zbaraża i Kamienia Podolskiego lub nieco bliżej na Połoniny. Duża i mała pętla bieszczadzka to niezapomniane widoki o każdej porze roku. Lato to czas dla grzybiarzy, wędkarzy (21 km od Zalewu Solińskiego i Sanu), piechurów, rowerzystów, motocyklistów, lotniarzy i wszystkich którzy kochają naturę, spokój i ciszę. Liczne trasy rowerowe, staw rybny, położone nieopodal stadniny koni, możliwość przejażdżek jeepami, loty szybowcowe to atrakcje z których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 54 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3-osobowych, apartamentach (do 6-ciu osób), oraz studio (3 pokoje + łazienka) 7 osobowe. Każdy z nich posiada łazienkę, TV, internet.

Polecamy Państwu smaczną domową kuchnię. Wyżywienie codzienne to śniadanie i obiadokolacja (45 zł). Dla dzieci do lat 10- ciu zniżka 30 %, do lat 5- ciu zniżka 50 % , dzieci do lat 3 wyżywienie bezpłatne. Pory posiłków dostosowujemy do potrzeb gości. Po wcześniejszym uzgodnieniu możemy przygotować dla Państwa dania wegetariańskie lub inne.

Organizujemy przyjęcia dla grup do 30 osób w kameralnej sali jadalnianej, oraz dla liczniejszych grup (do 150 osób) w przestronnej sali regionalnej.

Organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, bankiety, biesiady, przyjęcia rocznicowe, spotkania branżowe, kursokonferencje ...

LATO! Wiadomość dla piechurów, rowerzystów, lotniarzy ... W odległości 800 m od "Dębowej Gazdówki" można skorzystać z kolei krzesełkowej na stacji narciarskiej "LAWORTA", więcej szczegółów- www.ustrzyki-narty.pl

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka