Dom Wczasowy Jaś

Adres: ul. Piastowska 27
  58-580 Szklarska Poręba
Telefon: +48 75 7173552
Fax: +48 75 7172177
Adres strony: www.jas.wszklarskiej.pl
Ilość miejsc: 90


Dom Wczasowy „Jaś” położony jest w cichej okolicy Szklarskiej Poręby i dysponuje wymarzonymi warunkami do organizacji wycieczek szkolnych, zielonych i białych szkół, kolonii letnich, zimowisk oraz obozów. Ze względu na posiadanie pokoi z łazienkami +TV, prezentujemy również odpowiedni standard do przyjmowania gości indywidualnych na wypoczynek rodzinny, wczasy.

Swoim gościom oferujemy ponadto możliwość skorzystania z wyśmienitych domowych posiłków wydawanych w dogodnych godzinach (prowadzimy wyżywienie całodzienne). Do dyspozycji gości pozostaje jadalnia, duża świetlica (ok. 150m2) z kominkiem wyposażona w sprzęt grający (możliwość zorganizowania zabaw/dyskotek dla młodzieży) oraz stół do ping-ponga. Na korytarzu do użytku gości umieściliśmy lodówkę oraz kuchenkę mikrofalową.

Teren wokół ośrodka to niemal hektar wolnej przestrzeni. Boisko do gry w piłkę nożną, osobne boisko do siatkówki oraz wydzielone miejsce na ognisko, grilla pozwolą na wypoczynek na świeżym powietrzu.

Na terenie ośrodka istnieje możliwość bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego Internetu WI-FI (własny sprzęt).
W niewielkiej odległości od ośrodka znajduje się basen, sauna (parowa i sucha), solarium.

Posiadamy 90 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4,6 - osobowych z umywalkami(45 miejsc) lub z łazienkami +TV (45 miejsc). Każdy pokój z łazienką wyposażony jest w TV oraz czajnik bezprzewodowy.

W pobliżu D.W Jaś przebiegają łagodne szlaki, co pozwala na spacery po lesie, zwiedzanie bez większego wysiłku takich miejsc jak Wodospad Szklarki (oddalony ok. 20 min spacerem), Złoty Widok, Chybotek, Muzeum V. Hoffmana, Zbójeckie Skały, Zakręt Śmierci itp. Obiekt położony jest w cichej okolicy Szklarskiej Poręby, co gwarantuje wypoczynek i daje możliwość skorzystania z tutejszego klimatu.

D.W. Jaś współpracuje z pobliską mikroklimatyczną jaskinią solną, gdzie nasi goście posiadają 15% upust na usługi (leczenie nerwic, astmy, alergii, relaks, koloroterapia itp.).

Najbliższe baseny- hotel „Las” ok. 15 min spacerem (kompleks z saunami i biczami wodnymi, solarium, jaccuzi) oraz KRUS ok. 20 min spacerem- na miejscu również kręgielnia.

Odległość od PKS – 2 przystanki 5 i 10 min spacerem, PKP ok. 15 min spacerem.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka