Biały Domek

Adres: Św. Krzyża 17
  34-460 Szczawnica
Telefon: (018) 262 22 39
Adres strony: www.bialydomekszczawnica.pl
Ilość miejsc: 32


Zapraszamy Państwa na wypoczynek do "Białego Domku" prowadzonego przez właścicieli którymi są młodzi ludzie, którzy swoją gościnnością i miłym podejściem do klienta uprzyjemniają pobyt w tym pięknym miejscu. Elastyczny personel udogodni czas spędzony w naszym obiekcie.

"Biały Domek" położony jest w bardzo widokowym miejscu w malowniczej dzielnicy Szczawnicy na Połoninach w strefie A Uzdrowiska blisko Parku Górnego im. Hrabiego Adama Stadnickiego. Lokalizacja budynku sprawia, że słońce operuje przez cały dzień co sprawia, że pokoje są nasłonecznione jasne, ciepłe i przyjemne. Widoki z okien i z balkonów cieszą oczy i sprawiają, że spędzamy długi czas na ich oglądaniu. Wiosną, latem i jesienią z balkonów wschodnich i południowych rozciąga się piękny widok na Jarmutę i północne zbocza Palenicy, małe Pieniny i Bryjarkę na której wieczorem świeci Krzyż. Zimą z południowej strony domu można obserwować narciarzy na stoku Palenica II i Palenica I.

Dla naszych gości posiadamy 32 miejsca noclegowe. Pokoje 1,2,3,4 osobowe są bardzo przytulne i zaprojektowane by wypoczynek był komfortowy. Estetyczne wyposażenie pokoi daje poczucie elegancji, a nowe i przestronne łazienki pozwalają odświeżyć się i odprężyć po całym dniu wycieczek w góry lub po całym dniu jazdy na nartach. Podczas dni niepogody można posłuchać radia lub oglądać TV i każdy dla siebie coś znajdzie.

Mini salonik prasowy zaopatrzony w prasę ogólnopolską i regionalną pozwoli być na bieżąco z faktami z kraju i ze świata.
Prócz pięknych widoków z okien budynku, spokoju, czystego powietrza, plac wkoło budynku i miejsce na grilla lub ognisko - to wszystko dodatkowo umili i uprzyjemni wypoczynek.

Szczawnica to znane od lat górskie uzdrowisko leżące na wysokości ok. 500 m npm.. Miejscowość położona jest w pięknej dolinie Grajcarka prawobrzeżnego dopływu Dunajca. Dolina ta rozdziela Małe Pieniny od Beskidu Sądeckiego. Wyjątkowe położenie doliny powoduje, że panuje tutaj łagodny, a zarazem wyjątkowy mikroklimat służący lecznictwu i dobremu wypoczynkowi - to dzięki lasom, które porastają zbocza doliny, dużemu nasłonecznieniu, małej ilości opadów i czystemu powietrzu.
Oprócz wspaniałego mikroklimatu, Szczawnica położona jest w malowniczym krajobrazie, który miasto zawdzięcza bliskości Pienińskiego Parku Narodowego i przełomu Dunajca.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka