Wlla Wieżyczki

Adres: ul. Jana III Sobieskiego 1
  59-850 Świeradów Zdrój
Telefon: 603 48 88 89
Adres strony: wiezyczki.pl
Ilość miejsc: 48


Zapraszamy Państwa do Willi „Wieżyczki” – nowo wybudowanego obiektu położonego w malowniczej części uzdrowiskowej miejscowości Świeradów Zdrój. Czystość powietrza, otoczenie gór i lasów, niepowtarzalne widoki oraz bliskość nowoczesnego kompleksu narciarskiego i dużej ilości doskonałych ścieżek rowerowych gwarantują Państwu udany wypoczynek.
Willa umiejscowiona na wysokości 620 m n.p.m. stanowi znakomitą bazę wypadową dla turystów pieszych, zmotoryzowanych i rowerzystów. Widoczny jak na dłoni z okien willi, ciekawy architektonicznie, budynek Hotelu Malachit, w którym do dyspozycji gości są: sale konferencyjne, basen pływacki, gabinety odnowy biologicznej, sala sportowa, kort tenisowy, siłownia, sala bilardowa, bufet i restauracja w połączeniu z doskonałym zapleczem noclegowym willi Wieżyczki stwarza dogodne warunki wypoczynku dla każdego wczasowicza o najróżniejszych upodobaniach.

Duża, bezpieczna posesja, na której zlokalizowany jest plac zabaw dla dzieci monitorowany systemem kamer, z których sygnał doprowadzony jest do każdego telewizora stwarza możliwości doskonałego wypoczynku dla rodziców i opiekunów.

W naszej willi istnieje możliwość zorganizowania imprezy z ogniskiem, pieczeniem barana, grillem, i innymi atrakcjami. W willi jest 48 miejsc noclegowych. Wykorzystując miejsca noclegowe, restauracje i sale konferencyjne zlokalizowane w pobliskim hotelu Malachit istnieje możliwość zorganizowania większego spotkania. W przyszłości planujemy organizację wycieczek autokarowych.

Brak schodów i innych barier, umożliwia swobodne korzystanie z atrakcji willi Wieżyczki przez osoby niepełnosprawne.

Duży parking zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie stwarza dogodne warunki zaparkowania pojazdów każdej wielkości. Monitorowane pomieszczenie do przechowywania nart i rowerów zapewnia bezpieczeństwo naszego sprzętu.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka