Willa Świetlana

Adres: ul. Leśna 1
  33-350 Piwniczna Zdrój
Telefon: 18 549 10 26
Fax: 18 549 10 26
Adres strony: www.swietlana.piwniczna.com
Ilość miejsc: 30
Położenie Willau "ŚWIETLANA" sprawia, ze jest to idealne miejsce do wypoczynku, bez potrzeby wyruszania w dalekie wędrówki w poszukiwaniu atrakcji - w ustronnym zakątku, wśród drzew i podnóża góry Kicarz, z której można podziwiać widoki na okoliczne lasy pełne grzybów(prawdziwki, rydze...), góry a także na samą Piwniczną (zdjęcia obok).

Miasto Piwniczna Zdrój, założył król Kazimierz Wielki w 1348 roku. Do dzisiaj zachował się prawie oryginalny układ urbanistyczny z czworobocznym rynkiem i wychodzącymi z jego narożników ulicami. Po środku rynku, w cieniu kasztanowców, stoi zabytkowa studnia z XVII wieku.

Willa "ŚWIETLANA" istnieje od 1937 roku. W swoich progach gościł wiele znakomitych postaci z życia kulturalnego i politycznego naszego kraju.

Połóżony w urokliwym miejscu, u podnóża góry Kicarz, przy Alei Zdrojowej, zapewnia tak jak dawniej, ciszę, dyskrecję i komfort wszystkim wypoczywającym. Po generalnej modernizacji, oferuje swoim gościom 12 pokoi (2-3 osobowych z łazienkami) a także dla zmotoryzowanych - parking. Z tarasu widokowego (90m2) roztacza się widok na rzekę Poprad i górę Kicarz.

Nocleg (+śniadanie) 50 zł/osoba
Dodatkowa osoba w pokoju 20 zł/osoba
Dziecko (do 3 lat) bezpłatnie
Obiadokolacja 15 zł
(ceny netto)

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka