Willa Maria

Adres: Królewska 30
  34-511 Kościelisko
Telefon: (018) 207 00 60
Adres strony: http://www.willamaria.com.pl
Ilość miejsc: 36


INFORMACJE O WILLI:
* od stycznia 2007 roku willa posiada nowego właściciela
* do dyspozycji gości jadalnia z możliwością wyżywienia całodziennego lub samego śniadania
* zamykany, oświetlony parking
* altanka z kominkiem i grillem
* mile widziani goście ze zwierzętami domowymi
* możliwość korzystania z kojca dla psa
* zamykane pomieszczenie do przechowywania rowerów
* bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu

•Pokój nr 1 - znajduje się na parterze i posiada osobne wejście bezpośrednio z ogrodu; wyposażony w dwuoosobową wersalkę; łazienka z prysznicem.

•Pokój nr 2 - wyposażony w dwuosobową wersalkę i jednooosobowy tapczan, łazienka z prysznicem.

•Apartament nr 3 - dwa pokoje: sypialnia oraz pokój dzienny; aneks kuchenny; przestronna łazienkę z prysznicem; kominek oraz 20 metrowy taras w znacznej części zadaszony. W sypialni znajduje się duże dwuosobowe łoże "małżeńskie", natomiast w pokoju dziennym dwuosobowy narożnik oraz jednoosobowy tapczan. W aneksie kuchennym jest lodówka, kuchenka elektryczna oraz kompletne wyposażenie do przyrządzania i przechowywania posiłków. Z tarasu rozciąga się piękny widok na Giewont.

•Pokój nr 4 - wyposażony w dwa dwuosobowe łoża "małżeńskie" oraz jednoosobowy tapczan; łazienka z prysznicem.

•Pokój lux nr 5 - wyposażony w dwuosobowe łoże "małżeńskie" oraz dwa jednoosobowe tapczany; pokój z balkonem; z okien jak i z balkonu rozciąga się widok na Tatry (Giewont); przestronna łazienka z prysznicem.

•Pokój lux nr 6 - wyposażony w dwuosobowe łoże "małżeńskie", dwuosobową wersalkę oraz jednoosobowy tapczan; pokój z balkonem; z okien jak i z balkonu rozciąga się widok na Tatry (Giewont); łazienka z prysznicem.

•Pokój lux nr 8 - wyposażony w dwuosobowe łoże "małżeńskie" oraz dwuosobową wersalkę; z okna rozciąga się widok na Giewont; duża łazienka z oknem i z prysznicem.

•Pokój lux nr 9 - wyposażony w dwuosobowe łoże "małżeńskie" oraz dwuosobową wersalkę; pokój z balkonem z którego rozciąga się widok na Tatry (Giewont); łazienka z prysznicem.

•Pokój lux nr 10 - wyposażony w dwuosobowe łoże "małżeńskie" oraz dwuosobową wersalkę; posiada balkon z którego rozciąga się przepiękny krajobraz pasma górskiego; łazienka z prysznicem.

Wszystkie pokoje są kompletnie umeblowane i wyposażone w: radia, telewizory, czajniki bezprzewodowe, koce, białe ręczniki, krzesła i stoliki.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka