Willa Dolce Vita

Adres: Dębowa 24
  43-370 Szczyrk
Telefon: 604 774 503
Adres strony: www.willadolcevita.pl
Ilość miejsc: 25


„Willa Dolce Vita" - tysiącom turystów Szczyrk kojarzy się z górami pełnymi szlaków turystycznych i rowerowych, z kolejką krzesełkową na Skrzyczne, z pięknymi widokami i oczywiście z szeregiem imprez organizowanych na estradzie Skalite. Narciarzom Szczyrk kojarzy się z najlepszymi w Polsce trasami i dziesiątkami wyciągów narciarskich.

Aby umilić i uatrakcyjnić Państwu pobyt w tym przepięknie położonym kurorcie górskim, stworzyliśmy komfortową Willę. Położona w samym sercu Szczyrku, w odległości 100 m od podnóża najwyższego szczytu Beskidu Śląskiego – Skrzycznego, otoczona górami z przepięknym widokiem na Skrzyczne oferuje turystom 25 miejsc noclegowych w 7 komfortowych pokojach z łazienkami (1, 2, 3, 4 osobowych) oraz w 6-cio osobowym ekskluzywnym apartamencie. Do dyspozycji turystów jest:

* kuchnia
* TV/tvSat
* narciarnia
* drewniany domek w ogrodzie
* komfortowy salon

Szczyrk to małe miasteczko położone w Beskidzie Śląskim. Otoczone jest wieńcem gór, znane w zimie jako "narciarskie eldorado". Posiada doskonałe warunki do całorocznego wypoczynku.

Atrybuty Szczyrku to: 60 km tras narciarskich (najwięcej w Polsce), rynna snowboardowa, 60 km tras rowerowych (najwięcej w Polsce), tor saneczkowy, a także możliwość uprawiania lotniarstwa, mountainboardingu i turystyki pieszej.
W bezpośrednim sąsiedztwie Szczyrku znajduje się pięknie położone Jezioro Żywieckie, gdzie turyści z całej Polski, uprawiają takie sporty wodne jak żeglarstwo czy wind surfing.

Zabytki: kościół Św. Jakuba, Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski z uzdrawiającym źródełkiem, kaplice XIX w., kamienne figury przydrożne, regionalne chaty, stare szopki Beskidu, Klimczoka i Skrzycznego, "Biały Krzyż", ruiny "Diabelskiego Młyna", Grota Klimczoka.

Kultura: koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej i kabaretowej, cykliczne imprezy "Żywiec na śniegu", "Tydzień Kultury Beskidzkiej" i wiele innych, Izba Regionalna, Galeria Beskidzka, kino, zespoły i kapele regionalne.

Cena za dobę od 40 zł/os.

Salon do wynajęcia, cena do uzgodnienia w zależności od ilości osób oraz wybranego pokoju

Ceny uzależnione są od sezonu oraz wybranego pokoju.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka