Willa Atelier

Adres: ul. Sobiczkowa Bór 28
  34-511 Zakopane- Kościelisko
Telefon: + 48 18 20 70 291
Fax: +48185417501
Adres strony: www.zakopane-willaatelier.pl
Ilość miejsc: 16


Willa Atelier położona jest w jednym z najpiękniejszych widokowo miejsc Zakopanego, blisko centrum, a równocześnie na uboczu, w zacisznej willowej części miasta, przy kompleksie wyciągów narciarskich na Szymoszkowej Polanie od północy i w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego od południa. Takie położenie pozwala bardzo szybko się zrelaksować i gwarantuje udany odpoczynek.

Nowoczesna architektura połączona z elementami stylu regionalnego nadaje Willi atmosferę ciepłą i wyrafinowaną zarazem. Wnętrze willi jest rodzajem atelier: obrazy olejne i muzyka dopełniają nastroju - o czym będziecie się przekonać osobiście goszcząc w naszych progach.

Do dyspozycji Gości jest salon kominkowy i część śniadaniowa (bufet szwedzki), z wyjściem na taras, a także kącik kawowo-herbaciany, ze smaczną kawą i wieloma gatunkami herbat. Latem w ogrodzie funkcjonuje grill. Na terenie posesji dla gości są bezpłatne, monitorowane miejsca postojowe.

Pokoje

Pokój rodzinny de Lux może przyjąć do 4 osób. Jego częścią składową jest duża dwudzielna sypialnia (z łóżkiem małżeńskim w jednej części oraz dwoma pojedynczymi w drugiej), odrębny widokowy taras oraz salon kąpielowy z dwuosobową wanną z jakuzzi. To najchętniej wybierany pokój przez Nowożeńców.

Duży apartament dla max. 5 osób - składający się z trzech pokoi: dwóch sypialni: 2- i 3-osobowej i małego saloniku z kominkiem oraz dwóch łazienek - może w nim wygodnie przebywać 5 osób. Usytuowany na parterze, z dodatkowym wejściem od zewnątrz do każdej z sypialni.

Pokoje 3 osobowe – w każdym jest łóżko małżeńskie i jedno pojedyncze.

Pokoje 2 osobowe z dodatkowym wejściem z zewnątrz – każdy z łóżkiem małżeńskim.

Wszystkie pokoje są niepowtarzalne, widokowe, mają odrębne łazienki, są wyposażone w TV, lodówkę oraz bezprzewodowy internet.

UWAGA: W całym domu obowiązuje zakaz palenia.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka