U Daniela

Adres: ul. Salwatoriańska 6
  34-500 Zakopane
Telefon: (018) 20 113 22
Fax: (018) 20 631 44
Adres strony: www.udaniela.pl
Ilość miejsc: 60


Witamy U Daniela.
Od 20 lat prowadzimy nasz dom z myślą o turystach, którzy na tej "góralskiej dziedzinie" chcą złapać trochę oddechu i odpocząć od miejskiego zgiełku. Pokoje gościnne U Daniela to dom położony we wschodniej części Zakopanego (2km od Krupówek), który przyjmuje Polskich i zagranicznych turystów. Tych wszystkich z Państwa, którzy szukają wypoczynku, dobrej domowej kuchni i miłej obsługi zapraszamy w nasze progi !

W naszej ofercie mamy około 60 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3 osobowych oraz w 4,5osobowych studiach rodzinnych. Każdy pokój wyposażony jest w TV, radio oraz z wewnętrzną łazienką z pełnym węzłem sanitarnym, większość pokoi ma także balkony.
Serwujemy śniadania i obiadokolacje. W przypadku grup zorganizowanych jest możliwość przygotowania także 3 posiłków dziennie.

Do dyspozycji naszych gości jest także:
duży, ogrodzony i bezpieczny parking dla samochodów oraz miejsce postojowe dla autobusów, ogród, huśtawki i mały plac zabaw dla dzieci, kominek, grill.

Pomagamy też w organizacji :
transportu, wycieczek z przewodnikiem tatrzańskim oraz pilota wycieczek, kuligów z pieczeniem kiełbasy, posiadówek regionalnych, imprez okolicznościowych, dyskotek dla młodzieży, wycieczek jednodniowych.

Dom jest czynny cały rok. Dla naszych gości przygotowujemy Wigilię, śniadanie wielkanocne a także regionalną oprawę innych świąt oraz imprez okolicznościowych. Przyjmujemy grupy dorosłych, wycieczki szkolne, zielone i białe szkoły, obozy, kolonie, a także gości indywidualnych.

W pobliżu:
* Skocznia narciarska "Wielka Krokiew"- 1,5 km
* Nosal- 1,5 km
* Aqua Park- 2 km
* Centrum-Krupówki- 2 km
* Dojazd do w/w miejsc busem 3zł/osoba

Cena w PLN zł
Nocleg / Śniadanie / Obiadokolacja
W Sezonie * 40 / 10 / 15
Poza Sezonem 30 / 10 / 15

Dla grup zorganizowanych ceny zależą od: wieku uczestników, długości pobytu i terminu pobytu.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka