Pod Kasztanami

Adres: Rynek 23
  33-350 Piwniczna Zdrój
Telefon: 502 082914
Adres strony: www.pod-kasztanami.com.pl
Ilość miejsc: 15


"Pod Kasztanami" został założony w 2004 roku. Jest to mały pensjonat rodzinny, usytuowany w centrum malowniczego Starego Miasta Polski jakim jest Piwniczna.

Region cechuje górskie i zalesione środowisko. Oferuje atrakcje dla osób pragnących aktywnego spędzania czasu. W okresie wiosennym i letnim górskie wspinaczki oraz wycieczki rowerowe. Piwniczna jest również rozwiniętym kurortem narciarskim region oferuje różnorodne stoki narciarskie o rożnych poziomach trudności.

Wszystkie centra sportowe znajdują się w niewielkiej odległości od "Pod Kasztanami".

Hotel oferuje pięć pokoi o zróżnicowanym standardzie. Cztery standardowe pokoje z łazienkami, TV i dostępem do internetu - wliczone w cenę. Piąty pokój 42 m kwadratowych zaprojektowany w stylu góralskim, z apartamentu goście mogą podziwiać widok otaczających gór, jak i Rynku Starego Piwniczna rynku.

"Pod Kasztanami" funkcjonuje również jako restauracja i pub, które są otwarte dla gości, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Restauracja serwuje potrawy tradycyjnej polskiej kuchni, jak również przekąski jak pizza i kebab w celu zaspokojenia wszystkich odwiedzających.

Nocleg w sezonie letnim : 40 zł
Nocleg w sezonie letnim z wyżywieniem : 90 zł
Nocleg w sezonie zimowym: 50 zł
Nocleg w sezonie zimowym z wyżywieniem : 100 zł
Nocleg poza sezonami: 35 zł
Nocleg poza sezonami z wyżywieniem: 75 zł

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka