Pensjonat U TOŚKI

Adres: ul. Budzowa 9
  34-531 Murzasichle
Telefon: +48 / 18 / 20-163-51, +48 / 18 / 20-163-73
Fax: +48 / 18 / 20-163-51
Adres strony: www.utoski.pl
Ilość miejsc: 140


Pensjonat "U Tośki" znajduje się w malowniczej miejscowości Murzasichle położonej na wysokości 820-950 m n.p.m. w Rowie Podtatrzańskim, w południowej części województwa małopolskiego. Wokół niej rozciąga się niepowtarzalny krajobraz na Tatry polskie i słowackie, widok ten dostarcza wielu przyjemnych wrażeń. We wsi panują doskonałe warunki narciarskie, działa w niej kilka wyciągów narciarskich, a ich stopień trudności jest zróżnicowany. Murzasichle otacza wiele szlaków turystycznych. 6 kilometrów od Murzasichle znajduje się Zakopane, najwyżej położone miasto, rozciągające się u podnóży Tatr.

Pensjonat "U Tośki" to czteropiętrowy budynek, położony w malowniczej miejscowości - Murzasichle. Ośrodek wyposażony jest w czterdzieści pokoi, kuchnię, stołówkę, salon z kominkiem, ogrodzony parking, basen i plac zabaw dla dzieci.

Słynie ze smacznej, domowej kuchni i szwedzkiego stołu. Przyrządza się tutaj typowo polskie dania.

Do pensjonatu można przywozić zwierzęta, ale wcześniej należy taką informację zgłosić w recepcji.

Posiadamy pokoje: 2-, 3- i 4-osobowe z eleganckim wystrojem. Wszystkie pokoje wyposażone są
w łazienkę o wysokim standardzie oraz telewizor.

Jedną z wielu atrakcji w pensjonacie są występy orkiestry góralskiej. Zespół składa się z 4 do 6 osób. Jest związany z ośrodkiem już od kilku lat i chętnie umila pobyt naszym wczasowiczom, organizując różne potańcówki. Występy odbywają się prawie w każdy weekend, ale istnieje także (za niedużą opłatą) możliwość zorganizowania w tygodniu prywatnej imprezy, z ich udziałem.

gości indywidualni: 70 zł
turnusy letnie 7 dniowe: 500zl od osoby

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka