Ośrodek Wypoczynkowy Beatka

Adres: Budowlanych 6
  59-850 Świeradów Zdrój
Telefon: (075) 7816064
Fax: 7816399
Adres strony: www.beatka.swieradow.ig.pl
Ilość miejsc: 48


Oferujemy 48 miejsc w pokojach 2,3,4-osobowych wyposażonych w łazienki i TV-SAT, 2 świetlice, gry, stół do tenisa, piłkarzyki, stołówkę z całodziennym wyżywieniem.
W okolicach obiektu: basen kryty, kort tenisowy, wyciągi orczykowe, kręgle, sala gimnastyczna, trasy spacerowe, scieżki rowerowe, przejscie graniczne z Czechami, Czarci Młyn i Chata Walońska.
Mozliwość organizowania dyskotek, ognisk, wycieczek pieszych, rowerowych i autokarowych - krajowych i zagranicznych.

Świeradów-Zdrój to miasto i gmina w województwie dolnośląskim, w powiecie lubańskim. Położony jest w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego, w południowej części powiatu lubańskiego, w Sudetach, niedaleko Jeleniej Góry, na wysokości 450-710 m n.p.m. w Górach Izerskich, w dolinie rzeki Kwisy (w tzw. Obniżeniu Świeradowskim), oddzielającym Wysoki Grzbiet na południu od Kamienickiego Grzbietu na północy. Miasto sąsiaduje z gminami Mirsk i Leśna oraz z Czechami (kraj liberecki, powiat Liberec).

Zabytki:

* Kościół pod wezwaniem świętego Józefa
* Dom Zdrojowy - Przed Domem Zdrojowym znajduje się również sztuczna grota (kiedyś pijalnia wód mineralnych).
* Łazienki Leopolda - Obecnie w budynku mieści się Centrum Reumatologii Goplana.
* Zakład kuracji borowinowej (dawniej Łazienki Marii).
* Czarci Młyn - Do ok. 1951 roku młyn był napędzany kołem wodnym, jednym z nielicznych zachowanych w regionie. Wyposażenie młynu jest oryginalne, nie ulegało zmianie i jest ono typowe dla młynów gospodarczych z przełomu XIX i XX wieku.
* Schronisko Na Stogu Izerskim — Schronisko znajdujące się na Stogu Izerskim zostało oddane do użytku 24 października 1924 roku. Jest ono wybudowane w charakterystycznym śląsko-łużyckim stylu.

Warto zobaczyć

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka