Ośrodek wczasowo - kolonijny U Kazika

Adres: Orawka 84
  34-480 Jabłonka
Telefon: 0182652350
Fax: 0182652349
Adres strony: www.ukazika-orawka.pl
Ilość miejsc: 100


Ośrodek “U KAZIKA” położony przy trasie Kraków-ORAWKA-Jabłonka-Chyżne w malowniczej Dolinie Orawy z dużą ilością punktów widokowych na Tatry, Babią Górę i Jezioro Orawskie. Położenie ośrodka w sąsiedztwie szlaku turystycznego Babia Góra-Turbacz gwarantuje możliwość odbywania wędrówek i wycieczek rowerowych. Ośrodek składa się z kompleksu 2 budynków o typowej zabudowie góralskiej połączonych przewiązką. W budynku głównym znajduje się kawiarnia z jadalnią, eksponaty do zajęć edukacyjnych, jacuzzi, sauna. W budynku pomocniczym zlokalizowano na parterze sale do rehabilitacji gabinet lekarski oraz sale ogólnodostępne ,bilard, piłkarzyki, stół do tenisa. Wokół obiektu rozległe tereny zielone, na których znajdują się: boisko, plac zabaw, miejsce na grilla/ognisko. Dodatkową atrakcją nie tylko dla dzieci jest kucyk.
Ośrodek jest ogrodzony, posiada 100 miejsc w pokojach 2,3,4 i wieloosobowych z łazienkami, woda z górskiego źródła, mikroklimat.

Pokoje 1,2,3 i wieloosobowe z łazienkami.
Do dyspozycji gości przeznaczone są:
kawiarenka, stołówka, sala kominkowa, sala taneczna, bilard, jakuzzi, sauna, plac zabaw dla dzieci, boisko sportowe na terenie ośrodka, ogrodzony parking (monitorowany).

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka