Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy - ZAPALENICA

Adres: Dworcowa 8
  Szczyrk
Telefon: 033 8178721
Fax: 033/8178837
Adres strony: www.zapalenica.ellaz.pl
Ilość miejsc: 32


Jedną z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych Beskidu Śląskiego jest Szczyrk. Miejscowość położona w dolinie rzeki Żylicy w odległości 15 km od Bielska-Białej oferuje przyjezdnym różnorodne formy całorocznego wypoczynku. Latem są to spacery po górskich szlakach i leśnych uroczyskach, wycieczki rowerowe, lotniarstwo, sporty wodne na pobliskim jeziorze Żywieckim. Zimą atrakcją są liczne wyciągi i trasy narciarskie ( 67) ; wyciąg krzesełkowy na Skrzyczne ( 1257 m n.p.m.). To właśnie tutaj, na stoku Zapalenicy znajduje się nasz Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy - "ZAPALENICA". Obiekt jest kameralny, tylko 13 pokoi i 32 miejsc noclegowe. Przepięknie położony nad rzeczką Żylicą , wśród domków jednorodzinnych, z widokiem na panoramę gór. Dogodny dojazd , ok. 200m od centrum Szczyrku.

Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym , telefonem, TV-SAT, chłodziarką , balkonem. Sala konferencyjna na 40 osób ; wyposażenie audio-wideo. Organizujemy wczasy , szkolenia, imprezy okolicznościowe .
Gratulujemy trafnego wyboru! Mamy nadzieję, że warunki przez nas stworzone połączone z naturalnym pięknem i walorami Szczyrku - pozwolą Państwu wypocząć. Dołożymy wszelkich starań, aby pobyt w naszym ośrodku wspominali Państwo jak najmilej.

W otoczeniu ośrodka do dyspozycji gości jest parking nie strzeżony, plac zabaw dla dzieci oraz kominek-grill. Miedzy budynkami na I piętrze usytuowana jest świetlica oraz oranżeria ( ogród zimowy ) ze stołem bilardowym. Można opalać się w solarium lub wypożyczyć rowery górskie i pojeździć po okolicy.
Na parterze budynku w eleganckiej jadalni serwujemy kuchnię polską i regionalną.
Na życzenie gości przygotowujemy potrawy wegetariańskie lub inne dietetyczne wg potrzeb.
Organizujemy przyjęcia i bankiety, obsługujemy szkolenia do 40 osób. Przerwy kawowe w trakcie szkoleń mogą być serwowane w ogrodzie zimowym.
Klucz do pokoju przystosowany jest również do otwarcia drzwi wejściowych do budynku oraz szafki na sprzęt narciarski. Do każdego pokoju przypisana jest szafka na sprzęt narciarski o tym samym co pokój numerze. Szafki znajdują się na parterze przy wejściu do budynku.
Ośrodek dysponuje stałym łączem Internetowym - Neostrada.

Ilość miejsc : 32
Ilość pokoi : 13
W tym : 3 - Apartamenty / dwu i trzypokojowy /9 - dwuosobowych/1 - trzyosobowy / 2 pokojowy/
CENNIK USŁUG OSW "ZAPALENICA" W SZCZYRKU Obowiązujący od 1.5.2009 r.
NOCLEG DLA 1 OSOBY :
- W APARTAMENCIE - 60 zł
- W POKOJU 2,3 OSOBOWYM - 50 zł
DLA DZIECI DO LAT 3 - NOCLEG GRATIS
WYŻYWIENIE CAŁODZIENNE - 46 zł
W tym : Śniadanie - 13 zł
Obiad lub obiadokolacja - 21 zł
Kolacja - 12 zł

1/2 porcji to 28zł
Śniadanie - 7zł
obiad - 14zł
kolacja - 7zł

Należy wykupić przynajmniej 1 dowolny posiłek
DO CEN DOLICZONO VAT 7 %
WYNAJĘCIE SALI KONFERENCYJNEJ Z WYPOSAŻENIEM - 100 zł / dzień + VAT 22 %
Przy dłuższym pobycie poza sezonem zimowym, istnieje możliwość negocjacji cen noclegu dla grup ponad 20 osobowych

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka