Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy SKALNY Polańczyk

Adres: Zdrojowa 11
  38-610 Polańczyk
Telefon: 13 469 20 27
Fax: 13 469 20 29
Adres strony: http://www.oswskalny.pl/
Ilość miejsc: 180


Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy SKALNY Polańczyk – Bieszczady osadzony jest na skale pośród gór nad „Bieszczadzkim Morzem”. Wyjątkowe położenie ośrodka stwarza nieograniczone możliwości zorganizowania aktywnego wypoczynku.

Doświadczona kadra z pasją pomoże Ci zrealizować każdy nawet najbardziej śmiały pomysł na spędzenie wolnego czasu i realizację wakacyjnych marzeń.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 180 miejsc w 9 apartamentach, w 17 komfortowych pokojach (typ premium 1,2,3 os.), w 24 wygodnych pokojach (typ standard plus 1,2,3 os.) oraz w 15 pokojach (typ standard 3,4 os.), wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT.
Większość pokoi posiada balkon a niektóre z nich przestronny taras ( od strony wschodniej z pięknym widokiem na Jezioro Solińskie ).

Rozpocznij dzień odkrywając piesze lub rowerowe szlaki w Wysokich Bieszczadach zaś wieczorem wypłyń w rejs na pokładzie jachtu by podziwiać zachód słońca nad Jeziorem Solińskim.
Zimą wyrusz wprost z ośrodka tropem dzikiego zwierza na śnieżne safari skuterami.

Amatorzy narciarstwa mogą do woli szusować na pobliskich stokach, na których kolejki bywają wyłącznie po gorącą herbatę.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka