Ośrodek Sportów Wodnych i Rekreacji Neptun.

Adres: ul. Beskidzka 88
  34-326 Pietrzykowice
Telefon: (33) 863 35 48
Fax: (33) 860 29 41
Adres strony: www.wczasy-neptun.pl
Ilość miejsc: 200


Ośrodek Sportów Wodnych i Rekreacji „Neptun” jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych terenów rekreacyjno-wypoczynkowych położonych nad Jeziorem Żywieckim (Beskid Żywiecki). Miłośnicy wędrówek znajdą tu liczne, górskie trasy turystyczne na pobliskie szczyty – Czupel i Magurkę z pięknymi widokami oraz dobrze przygotowane trasy rowerowe. Jednak najpopularniejszym sposobem na czynny wypoczynek w tych okolicach jest uprawianie sportów wodnych. Magnetyzujące piękno Jeziora Żywieckiego w otoczeniu gór przyciąga wytrawnych żeglarzy, windsurferów oraz wędkarzy.


Tresna – Zarzecze stanowi doskonałą bazę wypadową do prowadzenia wycieczek rowerowych i samochodowych. Do szczególnych atrakcji należy zaliczyć zwiedzanie kaskady rzeki Soły, wraz z zespołem zapór wodnych w Tresnej, Porąbce i Czańcu. Największą atrakcję stanowi góra Żar, na której szczycie znajduje się sztuczny zbiornik wodny, wchodzący w skład unikatowego na skalę światową zespołu elektrowni szczytowo- pompowych Porąbka Żar. Ponadto ukształtowanie terenu umożliwia miłośnikom sportów powietrznych uprawianie szybownictwa, paralotniarstwa oraz lotniarstwa.

Na ponad 5-hektarowym terenie ośrodka znajdują się malowniczo położone z widokiem na góry oraz taflę jeziora domki campingowe oraz pawilon z pokojami gościnnymi o podwyższonym standardzie.

Ośrodek dysponuje bazą 200 miejsc noclegowych. Do Państwa dyspozycji:
* 29 domków 4-6 osobowych typu Brda

Każdy domek posiada 2 oddzielne sypialnie, pokój dzienny, w pełni wyposażony aneks kuchenny, węzeł higieniczno- sanitarny oraz taras widokowy
* 8 pokoi 2-osobowych ( telewizor, łazienka, aneks wypoczynkowy )
* 1 pokój 4-osobowy ( telewizor, łazienka, aneks wypoczynkowy )

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka