Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy Cieniawa

Adres: Cieniawa 267
  33-333 Cieniawa
Telefon: 18 445 32 32
Fax: 18 445 31 88
Adres strony: www.cieniawa.pl
Ilość miejsc: 180


W malowniczej dolinie potoku Zarębianka, u podnóża Rosochatki i Jodłowej Góry odnajdziecie Państwo pokaźny kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy, z wieloletnią tradycją. To wspaniałe miejsce zarówno dla ludzi pragnących aktywnie spędzić czas wolny, jak i dla osób szukających dobrej oprawy prowadzonych działań marketingowych, prezentacji, zajęć grupowych.
"CIENIAWA" jest to pierwszy ośrodek na tym obszarze Polski, dysponujący tak szerokim wachlarzem różnorakich propozycji spędzenia wolnego czasu.
Dodatkowym atutem jest jego położenie, które sprawia, iż może on z powodzeniem spełniać rolę bazy wypadowej na górskie wyprawy.

Do całorocznej oferty ośrodka można zaliczyć:
-parking strzeżony
-restaurację
-night club
-kominek
-pokoje gościnne
-sala konferencyjna z osprzętem
-miejsce na ognisko
-plac zabaw
-wspaniały teren

Dodatkowo w zależności od pory roku będziemy proponować:
-boisko siatkowe
-basen letni
-ogródki
-paintball
-quady
-strzelnicę broni pneumatycznej
-strzelnicę łuków
-wyciąg narciarski
-lodowisko

Obecnie część hotelową ośrodka stanowi 120 miejsc noclegowych w pokojach:
1 - osobowych
2 - osobowych
3 - osobowych
rodzinnych

Pokoje rodzinne składających się z dwóch oddzielnych sypialni, z których każda posiada 2 miejsca noclegowe.

Pokoje posiadają:
-łazienkę
-telewizor
-balkon (nie wszystkie)

Oferujemy również możliwość korzystania z sali konferencyjnej, mieszczącej do 70 osób.

Goście hotelowi posiadają darmowy wstęp do naszego nocnego klubu. Na wszystkich czeka wiele atrakcji, wspaniała zabawa i wypoczynek. Na życzenie klientów ośrodek realizuje również programy żywieniowe.

Położony nieopodal Grybów, założony w 1340 roku przez Kazimierza Wielkiego jest najbardziej wysuniętym na wschód miastem powiatu, dziś słynącym głównie z wyrobów miejscowego browaru. Przez teren gminy przebiegają trzy szlaki turystyczne w kierunku Krynicy, Wysowej oraz Nowego Sącza. Co roku na obszarze Ptaszkowej organizowane są narciarskie biegi, jak również zimowa impreza dla dzieci - Memoriał Stramki i Kmiecia w konkurencjach narciarskich.
Zarówno na terenie gminy Grybów, jak i Nowy Sącz zachowała się stara, drewniana architektura: kościoły, cerkwie, chaty chłopskie. Część eksponatów jest możliwa do zobaczenia na terenie nowosądeckiego Skansenu na Górzę Falkowej

Ponadto do ciekawszych zabytków należą: późnogotycki drewniany kościołek z 1555 roku w Ptaszkowej, gotycki drewniany kościołek z 1520 r. w Krużlowej Wyżnej - stąd pochodzi słynna rzeźba polichromowana "Madonna z Krużlowej" z pierwszej połowy XV w.
Dodatkowo w Binczarowej znajduje się drewniana cerkiew w stylu zachodniołemkowskim z 1760 r., we Florynce dawna murowana cerkiew z 1875 r. z XVIII-wiecznym drewnianym, w Polnej i Kąciowej drewniane kościółki, a w Wawrzce cerkiew drewniana z początku XX w.

od 30 zł do 60 zł
Standardowa cena za pokój 2-osobowy - 120 zł

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka