NIEZPOMINAJKA - Pokoje gościnne

Adres: Uzdrowiskowa 65
  43-370 Szczyrk
Telefon: 668193282
Adres strony: www.niezapominajka.biz
Ilość miejsc: 54


Dom wczasowy Niezapominajka to idealne miejsce dla osób pragnących zaznać wypoczynku i spokoju, ale także dla tych których rozpiera energia i chcieliby poznać tajemnice beskidzkich szlaków albo poszusować na nartach czy snowboardzie. Komfortowe warunki lokalowe, wyśmienite posiłki oraz doskonałe położenie, to tylko niektóre atuty NIEZAPOMINAJKI. Ciepła, domowa atmosfera oraz góralska gościnność sprawiają, iż pobyt Państwa w naszym domu może stać się niezapomnianym przeżyciem.

Do dyspozycji Naszych Gości oddanych jest 18 pokoi 2,3 i 4-osobowych z łazienkami i sprzętem RTV, pokój zabaw dla dzieci, sala kominkowa oraz stołówka, w której serwujemy wyśmienite potrawy.
W naszej ofercie znajdują się między innymi:
- organizowanie spotkań integracyjno
- szkoleniowych
- konferencje
- pobyty letnie i zimowe dla indywidualnych klientów jak też dla grup zorganizowanych
- przyjęcia okazjonalne
- grill, kulig

Szczyrk to urocze miasteczko w dolinie Żylicy,położone u stóp Skrzycznego od lat przyciąga turystów z całego kraju. Do Szczyrku chętnie przyjeżdżają zapaleni wędrowcy, kolarze, narciarze i snowboardziści. Okoliczne szczyty gwarantują przepiękne widoki, a jadło w góralskich karczmach smakuje wyśmienicie.

Niezapominajka położona jest w najpiękniejszej części Szczyrku. Cicha i spokojna okolica zapewnia naszym Wczasowiczom komfortowy wypoczynek. Od centrum miasta dzieli nas zaledwie 500 m, z drugiej zaś strony 700 m od wyciągu krzesełkowego na Skrzyczne (najwyższy szczyt Beskidu Sląskiego- 1257m n.p.m). Lokalizacja Domu daje więc naszym Gościom swobodę zwiedzania najciekawszych obiektów oraz odkrywania najpiękniejszych górskich szlaków turystycznych - pozostawiając samochód na monitorowanym parkingu.

Dzięki położeniu Niezapominajka jest doskonałym punktem wypadowym zarówno dla entuzjastów białego szaleństwa jak również turystów poszukujących wrażeń oraz tych pragnących poczuć urok beskidzkich szlaków.

LATO 2010

1. 60 zł osobo doba
2. 30 zł dzieci w wieku od 2 do 15 lat
3. dzieci do lat 2-ch bez świadczeń - nieodpłatnie

WYŻYWIENIA OD OSOBY:

1. Śniadania wliczone w cenę noclegu
2. Obiadokolacje: 20 zł

Dobra hotelowa zaczyna się o godzinie 14, a kończy o 12 dnia następnego.

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka