Górski Poranek

Adres: Kościuszki 72
  57-550 Stronie Śląskie
Telefon: 074 814 13 54
Fax: 074 814 13 54
Adres strony: www.gorskiporanek.pl
Ilość miejsc: 49


Nasz obiekt znajduje się w Stroniu Śląskim, przygranicznym miasteczku Kotliny Kłodzkiej, u podnóża Masywu Śnieżnika. Położenie na skraju miasteczka sprawia, że będą mieli Państwo blisko zarówno do licznych sklepów, pubów i restauracji, ale także w jednej chwili będą mogli wyruszyć na pieszą lub rowerową wycieczkę by oddać się podziwianiu piękna Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego.

Do Państwa dyspozycji mamy 49 miejsc w dwu i trzyosobowych pokojach oraz apartamentach. Każdy przytulnie i komfortowo urządzony pokój posiada łazienkę oraz telewizor. Z tarasów należących do pokojów na piętrze rozciąga się przepiękny widok na okoliczne góry i lasy.

Oferujemy Państwu także dwa przestronne i luksusowe apartamenty w skład, których wchodzi sypialnia, pokój dzienny oraz łazienka.

Naszym gościom zapewniamy duży bezpłatny parking, narciarnię, bezpłatny dostęp do internetu, a także ogólnodostępną kuchnię z częścią jadalną.

Znajdujemy się w centrum największych atrakcji tego regionu. Tylko 7 km dzieli nas od Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra. Obok naszego obiektu przebiega droga dojazdowa do Jaskini Niedźwiedzia w Kletnie, ośrodka narciarskiego Kamienica i Nowa Morawa, przejścia granicznego z Czechami. Obok nas znajduje się stadnina koni "Hipodrom" i tylko kilometr dzieli nas od kąpieliska z plażą i pomostami w Starej Morawie.

Terminy
Pobyt do 3 dni / osobę 60,00 zł
Pobyt od 3 do 7 dni / osobę 45,00 zł
Pobyt powyżej 7 dni / osobę 40,00 zł

Wyżywienie

* śniadanie 12 zł za osobę
* obiadokolacja 23 zł za osobę

Pobyt

* dla dzieci do lat 3 z pełnopłatnymi opiekunami gratis
* dzieci od 3 do 10 lat - 30% zniżki
* istnieje możliwość dostawki
* dla grup zorganizowanych ceny do negocjacji
* Za jedną osobę w pokoju 2-osobowym doliczamy 30 % do ceny noclegu
* po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu przyjmujemy gości ze zwierzętami

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka