Dom Wypoczynkowy Czarda

Adres: Szalaya 54
  34-460 Szczawnica
Telefon: (0-18) 262 11 80
Fax: 018 262 11 80
Adres strony: www.czarda.nrs.pl
Ilość miejsc: 50


Szczawnica położona jest w pięknej dolinie Grajcarka prawobrzeżnego dopływu Dunajca. Dolina ta rozdziela Małe Pieniny od Beskidu Sądeckiego. To górskie uzdrowisko leży na wysokości ok. 500 m npm. Wyjątkowe położenie doliny powoduje, że panuje tutaj łagodny,
a zarazem wyjątkowy mikroklimat. Decydujący wpływ na to mają między innymi porastające zbocza dolin lasy, duże nasłonecznienie, mała ilość opadów i czyste niezanieczyszczony niczym powietrze.

Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych i grup zorganizowanych takich jak: zielone i białe szkoły, do organizatorów wczasów rodzinnych i leczniczych. Dla firm posiadamy możliwość zorganizowania konferencji, szkoleń i innych spotkań.

Dla grup zorganizowanych szkolnych upusty nawet do 50%. Posiadamy własny transport osobowy dla grup wycieczkowych.

Dla naszych Gości oddajemy do dyspozycji komfortowe pokoje z 2, 3 i 4 - osobowe z eleganckimi łazienkami i z TV. Dla gości dostępny telefon przenośny. Oferujemy bezpieczny i bezpłatny ogrodzony parking.

Zaletą obiektu jest duży wybór domowej kuchni. Urozmaicone, smaczne, zdrowe i świeże posiłki domowe. Posiadamy atrakcyjną i ciekawą ofertę na turnusy świąteczno - noworoczne. Organizujemy imprezy sezonowe, kuligi.

Oprócz wspaniałego mikroklimatu, Szczawnica położona jest w malowniczym krajobrazie, który miasto zawdzięcza bliskości Pienińskiego Parku Narodowego i przełomu Dunajca. Od północy miasto otacza masyw pasma Radziejowej (984 m) zaś od południa Małe Pieniny ze szczytami: Rabsztyn (847m) i Wysoka (1052m) oraz dalej u ujścia doliny Pieninami z Sokolicą (747m)
i Trzema Koronami (982m). Wszystko to sprawia, że Szczawnica zaliczana jest do najatrakcyjniejszych miejscowości turystycznych w Polsce.

Organizujemy wiele atrakcji turystycznych:
•Pieczenie barana przy kapeli góralskiej.
•Łowienie i smażenie na grilu pstrąga z własnej hodowli.
•Pięknie zagospodarowany plac z oczkiem wodnym i rybami oraz przytulnymi altankami.

Łączna ilość miejsc: 50 osób.
Ceny pokoi od 30-50 zł/osoba
*śniadanie- 12 zł/osoba
*obiadokolacja- 18 zł/osoba

Uwaga !
Śniadania wydawane są w godz.8.00 - 10.30
Obiadokolacje wydawane są w godz. 13.00 - 18.00

rezerwacja

Zimowiska ferie zimowe

Obozy narciarskie, obozy snowboardowe, ferie i zimowiska dla dzieci
www.zimowiska.com

agroturystyka